Kādus ēdienus pasūtīt konditorejā?

Mājīga konditoreja ir vieta, kur nobaudīt dažāda veida izstrādājumus, kas liks atcerēties savas bērnības iemīļotākās garšas. Piedāvātie konditorejas izstrādājumi paredzēti visām gaumēm, jo varat mierīgi nogaršot labākos kliņģerus, tortes, pasakainas uzkodas u.c. ēdienus.

Konditorejas Rīgā darbojas tik tiešām moderni, tāpēc varat dažāda veida gardumus pasūtīt uz savām mājām, ja , piem., gaidāt ciemiņus. Klasiskās tortes pēc pasūtījuma var izvēlēties tā, lai viss atbilstu tieši Jūsu gaumei, tāpēc tiek garantēts plašs recepšu klāsts. Ja gadījumā tiek plānoti nozīmīgi banketi, iespējams pasūtīt vairākus ēdienus un parocīgas uzkodas, par kuru piegādi un izkārtojumu pilnībā parūpēsies pieredzējuši konditori.

Pasūti uzkodas šeit- http://www.francumaize.lv/produkcija/uzkodas/

Pielāgojiet kūkas izskatu svinībām

Mājas un cita veida tortes uz pasūtījumu izvēlas tiešām daudzi, jo ir iespējams sagatavot unikālu noformējumu, jautrus uzrakstus u.c. nianses. Varat droši pasūtīt kūku ikvienam pasākumam, pat vērienīgām kāzām, jo konditoreja piedāvā izmantot savu kūku statīvu. Unikālās tortes pēc individuāla pasūtījuma Rīgā izbrīnīs Jūsu svinību viesus, jo iespējams pasūtīt arī jaunu recepšu konditorejas izstrādājumus. Bet, ja plānojat pavisam mazas svinības un domājat, kur pasūtīt garšīgu un lielu kliņģeri, arī droši varat doties uz konditoreju, lai iepazītu daudzos pildījumu variantus. Izvēloties pasūtīt īpaši Jums pagatavotus izstrādājumus varēsiet būt drošs, ka visas sastāvdaļas ir Jums pielāgotas un garšu kombinācijas liks sajūsmināties.

Katram pielāgota banketa ēdienkarte

Arī galda klāšana ir viens no pakalpojumiem, kas lieliski noder, lai katru svinību norise būtu nevainojama. Izbraukuma banketi būtu jāplāno ļoti savlaicīgi, lai pienācīgi parūpētos par visiem ēdieniem, to piegādi u.c. nosacījumiem. Plānoto banketu ēdienkarte visnotaļ tiek īpaši pielāgota katrai situācijai, tieši tāpēc galdu klāšana un attiecīgās cenas mēdz atšķirties un par to svarīgi vienoties jau no sākuma. Uzkodas svinīgajiem banketiem būs tieši tādā daudzumā, cik vajadzīgs, tieši tāpēc nebūs jābaidās, ka ēdiena varētu nepietikt. Piedāvātā galdu klāšana izbraukumā palīdz ieekonomēt dārgo laiku, tādēļ tas ir tik izdevīgi un ļoti praktiski!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *