Kādēļ jāmaina vecās riepas?

Pēc vairākām sezonām vajag nomainīt riepas, jo to izskats un kvalitāte vairs nebūs atbilstoša valstī noteiktajām prasībām. Jaunas riepas labāk pildīs savas galvenās funkcijas un Tava atrašanās uz ceļa nebūs vairs tik bīstama, lai kādi konkrētajā brīdī būtu laikapstākļi. Ekonomiskākais izvēles variants, ko rekomendē plašais riepu serviss, ir dažādas mazlietotas riepas, kuras sniegs tikpat lielu komfortu. Lietotas riepas tiek pārbaudītas ar tikpat lielu rūpību kā visas pārējās, tāpēc Tu varēsi droši tās lietot, nebaidoties par kvalitāti. Lai kāda veida lētas riepas Tev būtu nepieciešamas, tieši riepu garāža ir labākā vieta, kur tās meklēt, jo eksperti piedāvā pat lielākus riepu izmērus.

Kādēļ jāveic riepu balansēšana?

Tāpat arī lietotas vasaras riepas ir lieliska alternatīva, lai varētu ietaupīt, pietam riepas Rīgā tiek piegādātas ar vismaz 6 mm protektora atlikumu. Jebkuras vasaras riepas ilgāku laika posmu saglabā savu sākotnējo veidolu, tādēļ tās ilgi veiks savu funkciju. Labāko ražotāju riepas Ulbrokā domātas ne vien komfortablai braukšanai, bet arī drošībai, tādēļ Tev jāizvēlas atbilstošākais no sagatavotajiem komplektiem. Ja nepieciešams, pieejama riepu montāža, turklāt vispirms tās apstrādā ar īpašu hermētiķi, lai varētu garantēt spiediena saglabāšanos arī ļoti svārstīgos laikapstākļos. Tāpat montāžas laikā tiek apskatīti arī ventiļi, diski u.c. detaļas, jo nereti ir pat sīki bojājumi, kurus ievēro tikai speciālisti ar lielu pieredzi. Katra veiktā riepu maiņa ir tikpat svarīga, jo pēc tam vajadzīga riepu balansēšana, lai riepu nodilums būtu vienmērīgs un nekad nebūtu grūti vadīt auto.

Kā izraudzīties atbilstošas ziemas riepas?

Jebkuras lietotas ziemas riepas pieejamas ar pietiekami lielu protektora atlikumu, tādēļ Tu varēsi izvēlēties komplektu pat vairāk kā vienai sezonai. Ziemas riepas tiek ražotas ar ļoti sīkiem iegriezumiem protektora blokos, jo tie palīdz izveidot saķeri pat uz apledojušiem ceļiem, riepu noliktava šādus komplektus piedāvā arī kravas un bezceļu automašīnām. Lai atrastu maksimāli piemērotas auto ziemas riepas, noteikti jādomā par to, vai lielākoties brauc pa lauku ceļiem vai pilsētas ielām. Riepas Dreiliņi atradīs Tev nepieciešamā diametra riepas arī tad, ja tās nav ietvertas populārāko modeļu sarakstā. Piedāvājumā ir arī dažāda dizaina un diametra lietie auto diski, kas izturīgi pret rūsēšanu un garantē daudz vieglāku ātruma attīstīšanu. Iespējams Tev iepatiksies arī lietoti auto diski, kas maksās mazāk, tomēr sniegs to pašu efektu.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *