Kvalitatīvi kamīni patīkamai noskaņai

Dažāda veida kamīni vienmēr saistās ar mājīguma sajūtu, jo ražotāji parūpējas ne tikai par vajadzīgā siltuma nodrošināšanu, bet arī kamīnu estētisko pusi. Kamīnkrāsnis var pasūtīt ar atšķirīgiem apdares variantiem, pietam Jūs varat uzreiz izvēlēties, kur to būtu vislabāk novietot – attiecīgās telpas vidū, pie tālākās sienas vai kur pavisam citur. Ļoti praktisks risinājums ir īpašie stūra kamīni, kas veikli uzsilda mājokli, bet netraucē pārējo mēbeļu novietojumam un lieliski iederas pat mazās telpās. Būtībā granulu kamīni ir vēl komfortablāki, pietam pēc kurināmā pilnīgas sadegšanas pelnu ir maz. Krāsnis tiek izveidotas Somijā, tādēļ varat iegūt izturīgu un kvalitatīvu modeli, kas nodrošina ilgstošu siltuma atdevi. Uzzini vairāk te!

Pirts ietilpīgās malkas krāsnis

Pirts krāsnis nekad neaizņem pārāk daudz vietas, tomēr izdala ļoti daudz siltuma. Principā malkas krāsnis ir pavisam vienkāršas, pietam izmantotās tehnoloģijas garantē, ka šis kurināmais izdeg pilnībā. Tieši “melnajām” pirtīm lielākai siltuma saglabāšanai tiek pielāgota krāsns apdare, izmantojot kvalitatīvu ziepjakmeni. Katrā ziņā krāsnis izskatās moderni, turklāt Jūs varat pasūtīt piemērotas stikla durtiņas. Inovatīvās tehnoloģijas palīdzēs izbaudīt katru nākamo pirts apmeklējumu, tāpēc uzreiz sapratīsiet, cik vērtīgs bijis Jūsu ieguldījums.

Izturīgas plītis ērtai gatavošanai

Komfortablās plītis tiek lietotas dažādās ēkās, bet, lai izvēlētos sev piemērotu variantu, Jums jāņem vērā tas, kādu platību tā apsilda. Bet, piemēram, plītis ar ietilpīgu cepeškrāsni ir krietni vērtīgākas, jo nav nepieciešamas divas atsevišķas iekārtas, lai pilnvērtīgi sildītu māju un vēl gatavotu kārtējo maltīti. Ieskatoties piedāvājumā vērts padomāt, vai Jums būtu vajadzīga plīts ar divām cukām, jo tas ļautu izmantot abas šīs funkcijas vienlaicīgi. Ziepjakmens apdare ir ļoti populāra, jo tai nekaitē ķīmiskie tīrīšanas līdzekļi, ūdens un daudzas citas lietas, tāpēc vien iegādātā plīts ilgi būs kā jauna.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *