Auto riepu noliktava Rīgas rajonā.

Bez riepām nav atrodams neviens transportlīdzeklis. Riepām ir vistiešākā saistība ar ceļu un auto riepu tehniskais stāvoklis spēlē svarīgu lomu satiksmes drošībā. Neskatoties uz to, vai savam auto izmantojat pavisam jaunas, mazlietotas vai jau lietotas riepas, tās ir jātur lieliskā kārtībā un tām ir obligāti jābūt atbilstošām visām drošības prasībām. Ja vēlaties iegādāties lētākas automašīnas riepas, tad sākumā nepieciešams saprast, vai runa ir par jaunām vai lietotām riepām, jo cenu kategorijas noteikti ir ļoti dažādas. Lai labāk saprastu, kāda tipa mašīnas riepas noteikti ir piemērotākās, iesakām konsultēties ar riepu servisa darbiniekiem. Vislabāk to noteikti darīt sertificētos riepu servisos, kuros par transportlīdzekļa un līdz ar to arī jūsu drošību, rūpējas zinošs kā arī meistarīgs personāls.

Kas bojā mašīnas diskus un arī riepas?
Riepu servisā var saņemt visāda veida mašīnas riepu kā arī disku apkopes pakalpojumus. Automašīnas diski noteikti ir svarīgs automašīnas elements mašīnas riepu montāžā un kopējā auto tehniskajā stāvoklī. Izšķir dažāda stila auto diskus – Lietie auto diski, tērauda auto diski, kaltie diski. Pārvietojoties pa nekvalitatīvu ceļa segumu, diskus var viegli sabojāt. Vedot savu automašīnu uz mašīnas riepu servisu, katrā ziņā nepieciešams pārbaudīt arī auto disku stāvokli un, nepieciešamības gadījumā, tos salabot. Mašīnas riepu servisi papildus disku labošanai, nodrošina arī mašīnas riepu balansēšanu un to nomaiņu.

Kas būtu jāzina par vasaras un arī ziemas mašīnas riepām?
Sākot no 1. oktobra līdz pirmam martam Latvijā drīkst braukt vien, ar ziemas riepām aprīkotos automobīļos. Ziemas auto riepas ir iespējams iegādāt gan jaunas, gan lietotas. Galvenā atšķirība jaunām un lietotām riepām noteikti ir to lietošanas mūžā kā arī cenā, kas var būt pat četrdesmit procentus zemāka, ja tiek pirktas mazlietotas auto riepas vai arī riepu komplekti. Ar vasaras riepām tā pat līdzīgi. Lietotas vasaras riepas izmaksā teju uz pusi mazāk. Pirms jaunu vai lietotu riepu iegādes, iesakām parunāt ar speciālistiem, lai gūtu labāku nojausmu par to, kādi ir lietotu un mazlietotu auto riepu plusi un mīnusi, ja ir plāns nopirkt lietotas mašīnas riepas.

Kur ir mašīnas riepu garāžas?
Izdevīga riepu garāža ir atrodama Dreiliņos. Ja nepieciešams paglabāt savas nesezonas mašīnas riepas, jo mājas vai garāža nav tam piemērota, aicinām doties uz auto riepu garāžu un izmantot mašīnas riepu noliktavas servisu. Mašīnas riepas Rīgā un arī Ulbrokā noteikti ir iespējams pārbaudīt, labot, mainīt kā arī visādi citādi savest kārtībā esošajai vai nākošajai darba sezonai. Auto riepu servisā arī izmērīs protektora biezumu, salabos diskus un, nepiecišamības situācijā, nobalansēs auto riepas, lai braukšana ir droša un patīkama gan šoferim, gan pasažieriem un arī citiem ceļu satiksmes dalībniekiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *