Metāla žogi, trepes, margas un restes Latvijā.

Jau no seniem laikiem, meistariem, kas regulāri strādā ar koku, metālu un citiem amatniecības materiāliem, ir bijusi īpaša loma un arī statuss ražotāju starpā. Arī šodien cilvēka māka apieties ar šiem materiāliem ir augstā vērtē, tādēļ kalēja un galdnieka darba augļi tiek vērtēti pat kā ekskluzīvi pakalpojumi, vēl jo vairāk, ja pasūtījums tiek veidots vienā eksemplārā. Metāla izstrādājumi vienmēr ir bijuši ļoti pieprasīti – gan ražoti pēc pasūtījuma, gan arī rūpnīcās. Kalēju sniegto pakalpojumu klāsts ir ļoti ievērojams – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, logu restes,  vārti un arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas un vēl daudz kas cits. Metāla sijas ir pieprasīts produkts celtniecības un būvniecības firmām.

 

Dzelzs kāpņu un arī to margu izgatavošana.

Paturpināsim par trepēm un margām. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka vairākas metāla kāpnes izskatās vienādi kā arī tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas kāpnes. Tehniskās iespējas 21. gadsimtā piedāvā ne vien daudzpusīgākas izgatavošanas opcijas, bet arī vizuālā noformējuma izveidošanu kā arī galaprodukta uzstādīšanu. No metāla veidotās trepes varētu būt dažnedažādi veidotas un arī pielāgotas pasūtītāja vēlmēm. Kāpņu komplektācijā nenoliedzami ietilpst arī margas. Trepju margas pilda gan vizuālu lomu, gan tiek montētas drošības nolūkos. Margu izstrādāšanas dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un arī citiem rādītājiem.

 

Metāla vārti un arī žogi privātpersonām.

Vēl viena liela produktu grupa ir metāla žogi un vārti. Labas kvalitātes metāla žogs un arī metāla vārti, būs lieliskākais veids kā savu privātīpašumu pasargāt no nelūgtiem viesiem. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nevēlamiem visiem kā arī liekiem skatieniem. Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes ir pieprasīts risinājums telpām, kuras netiek lietotas regulāri turklāt, atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un arī gājēju plūsmu. Arī logu restes būs iespējams radīt visdažādākajos veidos, lai radītu unikālu dizainu komplektā ar augstu funkcionalitāti.

 

Metāla apstrādes gala produkti.

Kalēja darbs joprojām asociējas vai nu ar dizaina elementu radīšanu, vai arī rūpniecības uzņēmumiem, kas ražo dzelzs izstrādājumus celtniecības aģentūrām. Mēs vēlamies parādīt, ka ir arī zelta vidusceļš, kas savā veidā apvieno abas šīs galējās pozīcijas, radot katram pieejamus metālasprādes risinājumus dažādās sfērās un funkcionalitātē, izgatavojot visu, sākot ar dizaina elementiem kā arī nobeigumā ar metāla siju ražošanu celtniecības uzņēmējiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *