Kalēja pakalpojumi Latvijā.

Jau no seniem laikiem, meistariem, kuri regulāri strādā ar koku, metālu un arī citiem amatniecības materiāliem, ir bijusi īpaša vieta un arī statuss ražotāju vidū. Ja ir izdevība pie kalēja vai arī kāda cita amatniecības pārstāvja veikt pasūtījumu, kurš ir veidots vienā eksemplārā, prece un pakalpojums automātiski iegūst ekskluzīvu statusu. Mūsu laikos īpaši pieprasīti ir dažāda stila metāla izstrādājumi, izgatavoti gan pēc speciāla pasūtījuma, gan arī gatavoti rūpnieciskos nolūkos. Kalēju uzņēmuma piedāvāto pakalpojumu klāsts kļūst ļoti ievērojams – interjēra priekšmeta, dizaina elementi, vārti un arī žogi, logu restes, metāla konstrukcijas un vēl daudz kas cits. Arī metāla sijas ir plaši populārs produkts.

 

Metāla kāpnes privātpersonām un arī uzņēmumiem.

Paturpināsim par kāpnēm un margām. Daudzu cilvēku prātos mājo maldīgs uzskats, ka daudzas metāla trepes izskatās vienādi kā arī tām nav vietas parastajās privātmājās, jo to izskats atgādinās ugunsdzēsības izejas kāpnes. Šodien ir pieejamas ne vien neskaitāmas tehniskās opcijas metāla apstrādei, bet arī dizaina izstrādāšanai un arī pēcāk to realizēšanai dzīvē. Metāla kāpnes var būt skaisti izlocītas kā arī visādi citādas pielāgotas pasūtītāja gribai. Trepju komplektācijā obligāti ietilpst arī margas. Margas spēj kalpot kā lielisks vizuālā noformējuma elements, komplektā ar drošību. Margu izstrādāšanas dizainam nav ierobežojumu – viss, kā klients vēlas! Pasūtījums tiek izstrādāts, balstoties uz visiem drošības noteikumiem un arī citiem rādītājiem.

 

Individuāli ražoti metāla vārti un žogi.

Metāla žogi un vārti ir vēl viena ievērojami plaša produktu grupa.Savu īpašumu grib aizsargāt ik viens no mums un metāla žogs vai arī izturīgi metāla vārti būs vislabākais veids kā to īstenot. Aiz mūsu izgatavotajiem metāla žogiem, būsiet pasargāti no nelūgtiem visiem un liekiem skatieniem. Pēdējā laikā aktuāli ir kļuvusi metāla restu uzstādīšana logiem. Metāla restes kļūst populārs risinājums telpām, kuras netiek izmantotas regulāri turklāt, atrodas nostāk no pārējā īpašuma vai arī pavērstas ar skatu uz ielas pusi ar aktīvu satiksmi un gājēju plūsmu. Logu restes šodien kļūst īstenojams izstrādāt tādas, ka apkārtējiem tas liksies kā lielisks dizaina elements.

 

Metālapptrādes galaprodukti katram klientam.

Metālapstrāde cilvēku prātos asociējas ar masveida rūpniecisku ražošanu vai arī māksliniecisku darbību. Mēs vēlamies parādīt, ka ir arī zelta vidusceļš, kas savā veidā apvieno abas šīs galējās pozīcijas, radot katram pieejamus metālasprādes risinājumus dažādās sfērās un funkcionalitātē, izgatavojot visu, sākot ar dizaina elementiem kā arī nobeigumā ar dzelzs siju ražošanu celtniecības firmām.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *