KĀ NEAPJUKT MILZĪGAJĀ GALDU PIEDĀVĀJUMĀ?

Ar ko jums asociējas vārds “galds”? Ēdamgalds? Biroja galds? Garda maltīte vai vientulība ar datoru? Restorāna apmeklējums ar romantisku galdiņu vai konfereņču galds, pie kura pulcējas visi darbinieki?

Atkarībā no funkcijas, galdi atšķiras arī pēc ārējā apveida, lieluma, izmantotajiem materiāliem un krāsām. Nedrīkst aizmirst, ka nozīme ir arī tādiem praktiskiem sīkumiem, kā iespējas galdu ērti kopt, tā saderība ar krēsliem un citām mēbelēm. Piemēram, ja jums ir galds ar koka kājām, tas harmoniski izskatīsies kopā ar krēsliem, kuru kājas arī ir no koka, turpre

tī, iegādājoties konferenču galdu,  ļoti būtiski saprast, cik personu reāli pie šī galda var apsēsties.

Latvijas mēbeļu ražotājs, kas jau daudzus gadus gatavo un tirgo funkcionālas un stilīgas mēbeles visām gaumēm. Te ir izcili galdi, kuru kvalitāti garantē vietējais ražotājs.

Kurš no visiem uzskaitītajiem galdiem ir vissvarīgākais gandrīz visās ģimenēs? Neviens cits kā ēdamgalds, jo nekas nav labāks par kopīgu maltīti, kas ļauj sanākt kopā tuviniekiem un radiniekiem gan ikdienā, gan svētkos. Piedāvā apaļus un taisnstūra formas ēdamgaldus, kas nopērkami kā gaišās, tā tumšās koka nokrāsās. Tie ir viegli un elganti, tajā pašā laikā tie ir paredzēti ilgstošai lietošanai. Pieejama arī mēbeļu noma, piemēram, krēslu noma kāzām.

Konferenču galdi un apsriežu galdi ir paredzēti kaut kam pilnīgi citam nekā, piemēram, virtuves galdi, tāpēc arī prasības pret tiem ir atšķirīgas. Nekas neliecina tik daudz par biznesu, kā interjera dizains uzņēmuma telpās, turklāt tās ir kā otrās mājas arī darbiniekiem, tāpēc jācenšas, lai mēbeles neradītu nospiedošu atmosfēru un būtu ērtas to lietotājiem. Saprot, cik klientu vēlmes mēdz būt atšķirīgas, tāpēc ir gatavi pielāgot savus galdus pircēja vajadzībām gan izmēru, gan apdares materiālu ziņā. Būtiski ir arī tas, ka ikviena stila galdiem piedāvā pieskaņotus krēslus.

Mājaslapā  galdi ir sadalīti veselās 10 sadaļās, kas jau vien signalizē par plašu izvēli, turklāt katrā no kategorijām ir pieejami vairāki modeļi. Un, pat ja modelis, kas jums patīk, ir tikai viens, to tik un tā vēl iespējams pielāgot dažādos veidos. Uzņēmuma darbinieki ir laipni un pieredzējuši – šī nebūs situācija, kur jūsu sapņi par ekstravagantu viesistabas galdu vai īpašu bāra galdu tiks uztvertas ar smīnu vai nepatiku –  ciena klietnu vēlmes!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *