MĒBEĻU NOMAS LABĀS ĪPAŠĪBAS

Neatkarīgi no tā, vai esat telpu īpašnieks vai pasākumu organizētājs, vai varbūt vienkārši plānojat nedaudz lielākas dzimšanas dienas svinības, kādā brīdī nākas pieņemt lēmumu attiecībā uz mēbelēm – tās labāk iegādāties vai nomāt? Vai nomāšana nesanāk daudz dārgāka? Kam vispār pievērst uzmanību, ja esat izdomājis izmantot galdu un krēslu nomas pakalpojumus? Jebkuram lēmumam ir savi pros un cons, tomēr, visu pragmatiski apsverot, mēbeļu nomai tomēr ir dažas būtiskas priekšrocības.

Kā pirmo no galdu un krēslu nomas plusiem var minēt plašās izvēles iespējas. Saliekamie krēsli, konferenču krēsli, vai tādi, kuriem ir paliktnis rakstīšanai, mazi apaļi galdiņi vai koka galds kopā ar solu sēdēšanai – tik dažādas variācijas piedāvā mēbeļu noma! Pieejama arī izdevīga galdu noma kāzām.

Otrā lieta, kas ir krēslu un galdu īres priekšrocība – uzglabāšana nav jūsu probēma! Mēbeļu nomas darbinieki visbiežāk paši nodarbojas arī ar mēbeļu piegādi , uzstādīšanu un aizvešanu, un jums tas nozīmē, ka tā ir vismaz viena lieta, par ko jums nav jāuztraucas!

Jāatgādina, ka mēbeļu noma neattiecas tikai uz krēsliem un galdiem – te tiek piedāvātas arī citas lietas, lai viss pasākumam nepieciešamais būtu vienuviet.

Piemēram, ja organizējat pasākumu gada drēgnajā laikā, vai esat izplānojuši, kur cilvēki liks savus mēteļus? Te īsti laikā ir garderobes noma, jo par viesu ērtībām ir jādomā no viņu ierašanās brīža līdz pat aiziešanai , un nebūs labi, ja viesiem nāksies doties pie svētku galda ar virsjaku mugurā vai lietussargu rokā!

Labs mēbeļu izīrētājs piedāvā garderobes statīvu nomu ar visiem numuriņiem un pat garderobistu pakalpojumiem! To noteikti vajadzētu izmantot ziemā vai vēlā rudenī, kad cilvēki nāk pamatīgās virsdrēbēs, tāpēc ka bez garderobista var sākties liela drūzēmšanās, jo bara efekts negatīvi ietekmē pat pašus klusākos cilvēkus.

Vai vasarā garderobes statīva īre nav nepieciešama? Nav, ja jūs pasākuma apmeklētājiem vai viesiem varat piedāvāt kādu citu alternatīvu, kur atstāt liekās mantas, maisiņus un pat lietussargus (jo tie noder arī vasaras mēnešos). Ja šādas vietas nav, tad statīvs bez numuriņiem un garderobista var izrādīties labs risinājums, kas signalizēs, cik ļoti jums rūp jūsu pasākuma apmeklētāji.

Galdu noma,  krēslu noma vai garderobes statīva īre – izvēle paliek jūsu ziņā, taču cerams, ka novērtējat šo pakalpojumu priekšrocības!

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *