Multifunkcionālas mēbeles katrai gaumei

Arvien biežāk mēbeļu ražotāji patērētajiem piedāvā patiesi “gudras” mēbeles, kuru vienkāršais izskatas īstenībā slēpj pārdomātu un ekonomisku dizainu.

Šādas mēbeles ir pieejamas ne tikai standarta izmēros un krāsās mēbeļu veikalā, tās ir iespējams pilnībā pielāgot katra klienta vēlmēm, izgatavojot mēbeles pēc pasūtījuma. Šādas mēbeles būs unikālas un neatkārtojamas, tātad arī maksimāli piemērotas tieši jūsu telpas vajadzībām. Arī finansiāli šis risinājums ir viens no labākajiem. Tā vietā, lai iegādātos vairākus standarta interjera priekšmetus, varam specializēti izgatavot tieši savas telpas izmēriem nepieciešamu mēbeli.

Ienāc- https://virsmatraci.lv/veikals/matraci/

Katram cilvēkam sapņu virtuve izskatās citādi – vai tā būtu koka apdarināta lauku mājas virtuve, vai klīniski balta un moderna, varbūt mūsdienīgs risinājums, kurā apvienoti abi varianti. Lieliski, ka modernie risinājumi pieļauj visu vēlmju piepildīšanu! Individuāli pasūtīta virtuves mēbeļu izgatavošana nav nekas jauns. Iebūvētās virtuves ļauj saglabāt tīru intrerjeru un ekonomēt vietu. Reti kuram simpātiska liekas priekšmetiem pārdrūzmēta virtuve, kurā nav vietas uzaicināt viesus. Kaut arī virtuves iekārtas ir nozīmīgi telpas elementi, tas nebūt nav noteicošais faktors tam, vai telpa ir gudri iekārtota. Izvēloties pasūtīt virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, tās lieliski līdzsvaros telpas vājos un stipros punktus, izceļot tieši pozitīvos aspektus.

Vannas istaba ir viena no telpām, kura sevī ietver divas dabas. Tā ir ļoti privāta telpa, kurā vēlamies justies droši. Vienlaicīgi, vannas istaba ir pieejama arī mūsu viesiem.  Vannas istaba kalpo dažādām vajadzībām, tādēļ telpas iekārtojumam ir liela nozīme. Bieži šīs telpas nav plašas, bet ievietot tajā vēlamies gana daudz – vannu, tualetes podu, dušas kabīni, veļas mašīnu, izlietni, plauktus. Lai to visu eleganti satilpinātu nelielā telpā, ieteicams tās iekārtojumam atvēlēt konsultāciju ar ekspertu, kā arī ļauties radošām idejām. Vannas istabas mēbeles var piemklēt konkrētās telpas izmēriem, lai kvadrātmetrus izdotos izmantot prātīgi.

Katras mājas un dzīvokļa seja ir tieši priekšnams. Pat piegādes kurjers pamana mūsu koridora iekārtojumu, uzturoties pie durvīm vien dažas minūtes. Šī necilā telpa, kurai skrienam cauri, nevis uzturamies, nesaņem pietiekami daudz uzmanības. Šī iemesla dēļ priekšnami nereti atstāj haotisku un nepārdomātu iespaidu. Izvēloties ietilpīgas un ērti lietojamas priekšnama mēbeles, mēs varam radīt patieso iespaidu par mājokli – sakārtotu, tīru un mājīgu.

Viesistaba ir tā telpa, kurā mājokļa saimnieki vislabāk var izpausties ar savas gaumes vizualizāciju. Šī telpa viegli padodas interjera spēlēm, saskaņotiem dizaina akcentiem un līdzsvaru starp funkcionālo un estētisko. Viesistabas iekārtojumā var saspēlēties ar lielo mēbeļu toņu gammām. Telpā ļoti labi sadzīvo gan mīksti dīvāni un pufi, gan robusti plaukti un iebūvētie skapji. Viesistabas fokālais punkts var būt kā grezns paklājs, tā retro kamīns, kā arī pianīns vai telpaugu stūrītis. Šajā telpā novietota eleganta TV iekārta vai skandināvu stila atvērtā plauktu sistēma piešķirs istabai tās tipisko noskaņu. Arvien biežāk mājoklī tiek ierīkotas arī bīdāmās durvis gan telpās, gan izejās uz balkoniem. Patērētājiem ir lieliska iespēja izmantot arī ražotāju piedāvāto iespēju mēbeles izgatavot pēc individuāla pasūtījuma. Šādi iekārtotas telpas kļūs par katra saimnieka lepnumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *