MODERNS RISINĀJUMS INTERJERAM

Ņemot vērā to, ka sienas aizņem lielāko daļu no telpas, tās kalpo kā lielisks palīgs telpu iekārtošanai. Ar vairākām detaļām un aksesuāriem ir iespējams telpas vizuāli palielināt vai arī samazināt, piešķirot nepieciešamos akcentus.

Bieži vien, vēlamo efektu ir iespējams īstenot ar vairāku kanvu izvietošanu uz sienas. Tas ir audekla gabals, kas uzvilkts uz koka rāmja un gatavs apdrukai vai apgleznošanai. Bieži vien pircēji izvēlas kanvas apdrukāt ar kādu sev aktuālu, mīļu un svarīgu foto, ko ir var izveidot arī kā kanvu kolāžu. Kolāžas izmēra kanvas ir ieteicams izvietot ar nelielu 3-5 centimetru atstatumu vienu no otras. Mūsu mājas lapa ir lieliska iespēja arī gūt iedvesmu kanvas idejām, ienāc un pārliecinies pats!

KAS JĀZINA PAR AUDEKLA KOPŠANU?
Tas nav vienkārši apdrukāts auduma gabals. Mūsdienās veidotās kanvas tiek apstrādātas ar speciālu laku, lai tās ir vieglāk kopt, kā arī tās kalpotu ilgāk – attēls neizbalētu, nesmērētos. Laka, ar ko kanva tiek apstrādāta pēc izgatavošanas, novērš saules staru ietekmi uz attēlu, līdz ar to, kanvu iespējams novietot telpu saulainākajā vietā, kas, savukārt, nebūs ieteicams vienkāršiem lielizmēra drukas darbiem vai fotogrāfijām. Lai kanva kalpotu ilgi, to ieteicams laiku pa laikam tīrīt ar mīkstu lupatiņu. Attēla kvalitātei ir viena no galvenajām lomām labas kvalitātes apdrukas rezultātam. Vislabāk izmantot attēlu, kura izmērs būs vismz 2 megabaiti. Taču, ja runājam par formātiem, tad apdrukai pateicīgākie ir.jpg un arī .png formāti. To izgatavošana notiek vienas vai arī divu dienu ietvaros.

CIK IZMAKSĀ KANVAS?
Kanvas cena tiek noteikta balstoties uz atšķirīgiem rādītājiem. Kanvas izmērs un veids ir viens no galvenajiem rādītājiem cenas noteikšanā. Arī kanvas izmērs būs svarīgs gala izmaksu aprēķināšanā. Ir iespēja pirkt gan neliela izmēra kanvas dažu desmitu centimetru izmērā, gan lielizmēra kanvas, kas būtu teju divus metrus lielas. To, kā kanva izskatīsies un kādus efektus būtu iespējams piemeklēt attēlam, būs iespējams apskatīt elektroniski, veicot pasūtījumu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *