VAKANČU UN PERSONĀLA SAMEKLĒŠANA ONLINE

Darba vakances allaž ir bijusi viena no aktuālākajām lietām online, tāpēc visiem interesentiem tiek piedāvātas dažādas versijas, kā darba devējiem un darba meklētājiem satikties. To nudien nav maz, turklāt, caur un caur internetā ir atrodamas dažādas vietnes, kurās varam redzēt ne tikai darba piedāvājumus Latvijā, bet arī ārzemēs, kas joprojām ir pieprasītas. Darba piedāvājumus ir iespējams uzzināt arī specializētos, nozaru interneta resursos, sludinājumu serveros  kā arī sociālajos tīklos, kas mūsdienās ir kļuvis par vienu no optimālākajiem veidiem kā iegūt mērķauditoriju.

KĀ AIZPILDĪT CV UN MOTIVĀCIJAS VĒSTULES?

CV un motivācijas vēstuļu iesniegšana kopā ar savu darba pieteikumu, var būt obligāta prasība. Laiks, kas iztērēts visu nepieciešamo dokumentu pareizai noformēšanai, nekad nav iztērēts velti, tādēļ aicinām to neuztvert kā nevajadzīgu formalitāti. Visparocīgāk par visu dokumentu pareizu izstrādi vai aizpildīšanu, varam atrast tiešsaistē, kur nereti ir atrodamas automātiskās aizpildīšanas formas, kurās nepieciešams ievadīt prasīto informāciju un sistēma dokumentu sastāda pati. Jebkurš darba devējs priecāsies par darba meklētāju, kurš izprot dokumentu iazpildīšanas nozīmīgumu un visus dokumentus aizpilda korekti. Motivācijas vēstule ir svarīga gan darba devējam, gan darba meklētājam, jo ir iespēja rakstiski parādīt savu kompetenci konkrētajai vakancei vai sfērai kopumā. Maldīgs ir uzskats, ka CV un motivācijas vēstules neviens nelasa un to saturs netiek ņemts vērā, jo darba devējam ir svarīgi uzzināt par topošā padotā stiprajām pusēm, kas ir saistītas ar aktuālo vakanci.

 

DARBA PIEDĀVĀJUMI MŪSU VALSTĪ.

Aktuālākās darba vakances tiek meklētas visā Latvijā, tādēļ ir grūti izdalīt kādu noteiktu reģionu, kurā darbs tiktu meklēts visbiežāk.. Darbs ir aktuāls gan Rīgā, gan pieejamas vakances jelgavā, Daugavpilī, Tukumā vai Olainē, līdz ar to aktuāls visā valstī. Jaunas vakances var atrast ik dienu, it sevišķi lieākajās Latvijas pilsētās, tādēļ iespēju strādāt netrūkst. Lai lieki netērētu savu un darba devēja laiku, un arī palielinātos iespēja vakanci iegūt sev, visus nepieciešamos dokumentus ir nepieciešams aizpildī korekti, lai par sevi radītu vislabāko iespaidu un palielinātos iespēja saņemt aicinājumu un darba interviju, vai tikt nākošajā kārtā. Korekta dokumentu aizpildīšana ir nepieciešamība laba pirmā iespaida radīšanai.

 

VAKANČU SLUDINĀJUMI ĀRPUS VALSTS ROBEŽĀM.

Lai arī lielais emigrācijas vilnis ir aiz muguras, darbs ārzemēs daudziem joprojām ir aktuāls un nepieciešams. Tehnoloģiskās iespējas mūsdienās ļauj ātri un ērti uzzināt visu par darba devēju un vakanci, tādēļ šādu nelielu pētījumu iesakām veikt, pirms sūtāt pieteikumu darbam ārpus Latvijas. Šāda tipa darba piedāvājumus ir iespējams atrast gan vakanču portālos, gan sociālajos tīklos un cita veida sludinājumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *