SUŠI RESTORĀNI UN PIEGĀDE RĪGAS CENTRĀ.

Mūsdienās sushi vairs nebūtu nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas atrodama lielveikalos, pasūtāma restorānos un arī suši var viegli gatavot arī mājās. Viss vajadzīgais sushi pagatavošanai ir atrodams piemājas lielveikalu plauktos, ieskaitot visas piedevas un mērces, nemaz nerunājot par rīsiem, zivīm kā arī dārzeņiem. Ja tomēr sushi izlemjat nobaudīt restorāna, bet to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs kā arī sushi veids noteikti ir minēts produkta aprakstā. Pie mums pieejama ēdiena piegāde!

SUŠI RECEPTES.
Sushi nav tikai rīsos un arī nori lapā ietīts laša gabaliņš, bet gan ēdiens ar daudz bagātīgāku saturu, pie tam, to var baudīt gan aukstu, gan karstu, atkarībā no sushi formas un pasniegšanas. Suši ir ļoti ērti pagatavot arī pašam, līdz ar to ir dota vaļa fantāzijai kā arī sastāvdaļu sortiments, ko likt pildījumā, noteikti ir ļoti plaša un bez šaubām pastāv iespējas improvizēt. Suši receptes noteikti ir ļoti vienkāršas kā arī daudz no tām atrodamas arī online vai var smelties ideju no jau baudītiem nigiri vai arī maki sushi. Visvienkāršākie un populārākie sushi, kurus arī ir visvieglāk pagatavot, ir suši ar lasi un gurķi. Suši izskats var būt atšķirīgs, gan izmēra, gan vizuālā noformējuma ziņā, jo izplatīta recepte ir suši gatavot ar rīsiem ārpusē, kas dāsni rotāti ar sēkliņām un ikriem. Populāri ir arī ceptie kā arī karstie sushi rolli. Lai pagatavotu karstos suši, būs vajadzīgs rollu apcept tempuras mīklā vai arī servēt tos ar kausēto sieru. Suši noteikti ir lieliska maltīte arī tad, ja esat veģetāras vai vegānas ēdienkartes piekritējs. Šādos gadījumos sushi var gatavot ar tofu kā arī dārzeņiem.

CIK DAUDZ MAKSĀ SUŠI PIEGĀDĀŠANA?
Ja nebūs vēlmes vai izdevības sushi pagatavot pašam, noteikti ir iespējams tos pasūtīt no dažādiem sushi restorāniem. Pēdējā laikā īpaši populārs ir kļuvis suši ēstuves koncepts, kas darbojas vien uz piegādes pasūtījumu apkalpošanu. Šādi ir iespējams uzlabot ēdienkarti kā arī piedāvāt zemākas cenas, kā piemēram, veidojot sushi setus, kas ir ļoti populāra uzņēmuma klientu izvēle visā Latvijā. Protams, neiztikt bez vairākiem akciju piedāvājumiem. Būsim atklāti, sushi nav tas lētākais ēdiens ko iegādāties restorānā, bet, ja iegādājaties sushi setu, kurā ir dažāda tipa sushi, noteikti ir iespējams nobaudīt pat tādus, kuri ēdienkartē varbūt ir nedaudz dārgāki. Sushi piegādi nodrošina visā Rīgā un arī rajonā, attiecīgi piegādes izmaksas tiks noteiktas, balstoties uz zonu, kurā dzīvojat, bet, ja pasūtijums liels, tad piegāde būs bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *