KĀ TIEK PĀRVADĀTAS KRAVAS VISĀ PASAULĒ?

Dažāda tipa kravu pārvadāšana ir bijusi aktuāla visos laikos, vien agrāk tā bija ievērojami ekskluzīvāka privilēģija kā mūsdienās. Visas lietas, kas atrodamas veikalu plauktos, tajā skaitā arī vietējās, ir vairāku loģistikas procesu rezultāts. Loģistikas pakalpojumi sevī ietver katru soli no mantas radīšanas, līdz nonākšanai līdz patērētājam. Lielos uzņēmumos šo darbu veic atsevišķas  loģistikas kompānijas, savukārt, mazāka izmēra firmas un ražotnes, labprāt lieto loģistikas firmu pakalpojumus. Lai klienta pieredzi servisa saņemšanā padarītu vēl  patīkamāku, tiek piedāvāti vairāki saistīti pakalpojumi, kā piemēram, starptautiskie un vietējie kravu pārvadājumi, konteineru pārvadājumi un arī kravas taksometrs. Kravu iespējams piegādāt arī izmantojot gaisa un jūras ceļus.

ĀTRĀKIE LOĢISTIKAS RISINĀJUMI JŪSU KRAVAI.

Lai saņemtu optimālāko sniegumu kravu pārvadāšanai, katrs pakalpojuma pasūtītājs tiek vērtēts un tiek sniegts vispiemērotākais kravas pārvadāšanas veids, balstoties uz kravas grupu un īpatnībām. Tiek nodrošināta arī apdrošināšanas un muitas brokeru servisa sniegšana. Līdzīgi tiek vērtētas arī negabarīta kravas, tālab, nav pamata uztraukumam, ka konkretā sūtījuma īpatnības varētu traucēt tā pārvadāšanai. Apmierināti esošie un potenciālie klienti ir kompānijas vislabākā vizītkarte, tādēļ tiek strādāts pie tā, lai klienti vienmēr atgrieztos apmierināti un laimīgi.

 

Kā īsti atšķiras kravu pārvadāšanas veidi? Jau noskaidrojām to, ka katrs kravas tips var būt pārvadājams dažādos veidos, par ļoti specifiskos un īpaši pielāgotos. Noteikti viens no pieprasītākajiem un izplatītākajiem kravu pārvadašanas veidiem ir auto krava. Auto transports ir piemērots jebkāda tipa kravas transportēšanai. Pārvadāšanai ir iespējams izmantot atšķirīga tipa transportu un to piemērot kravas veidam. Lieli kravas auto nav vienīgie auto transporta varianti, kas tiek izmantoti pārvadāšanai, jo kravas iespējams pārvadāt arī uz atklātām platformām, negabarīta kravu platformām, refrižeratora piekabēm, tenta puspiekabēm un tā šo sarakstu varētu turpināt vēl ilgi. Ja vajadzīgs pārvadāt īpaši dārgu un sensitīvu kravas formu, tad vislabākais risinājums būs avio kravu pārvadājumi, jo tie tiek uzskatīti par ātrāko un drošāko formu kravu pārvadāšanai. Daudziem būs pārsteigums, ka avio kravas tiek pārvadātas, izmantojot arī pasažieru lidmašīnas, jo jebkura lidmašīna ir piemērota šādai funkcijai. Dzelzceļa pārvadājumi visā pasaulē kļūst ar vien pieprasītāki, tādēļ tiek piedāvāti vairāki risinājumi, kā kravu aizgādāt galamērķī arī šādā veidā. Pārvadāšanai tiek izmantoti segtie vagoni, pusvagoni, platformas, cisternas un hopervagoni. Protams, nedrīkst aizmirst arī jūras ceļus, kas ir pats senākais kravas pārvadāšanas veids, kas tiek lietots jau gadu simtiem. ASV, Singapūra un Filipīnas ir tikai niecīga daļa no ostām, uz kurām tiek nodrošināti kravu pārvadājumi ar kravas kuģiem. Šādi ir samērā ērti transportēt arī nestandarta kravas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *