SUŠI PIEDĀVĀJUMS GALVASPILSĒTĀ

Mūsdienās suši vairs nav nekāda eksotika, bet normāla ikdienas uztura sastāvdaļa, kas nopērkama lielveikalos, pasūtāma restorānos un sushi var viegli gatavot arī mājās. Lai sushi pagatavotu mājās, atliek vien doties uz tuvāko veikalu un nopirkt visu nepieciešamo, ieskaitot savas iecienītākās zivis kā arī dārzeņus. Ja tomēr suši izlemjat nobaudīt restorāna, taču to nosaukumi neko daudz neizsaka, ja neesat japāņu valodas zinātājs, nevajag uztraukties, jo viss sastāvs un arī sushi veids noteikti ir minēts produkta aprakstā. Uzzini vairāk te!

KO LIEK IEKŠĀ SUSHI?
Ieejot jebkura sushi restorāna, ēdienkartē paveras skats uz daudz desmitu dažādiem sushi maki un arī nigiri veidiem – lieli, mazi, karsti, auksti, cepti – kādus tikai sirds vēlas. Suši ir elastīgs ēdiens kā arī to mēdz gatavot gan sekojot neskaitāmām receptēm, gan pildījumā, papildus rīsiem, likt arī ko citu, pat gaļu, piem., vistu. Suši receptes mēdz atrast gan globālajā tīmeklī, gan gatavot savus mīļākos un zināmākos suši veidus, gan iedvesmojoties un arī nedaudz improvizējot. Izplatītākie sushi veidi ir maki rolli ar lasi, gurķiem vai avokado. Suši sarullēšanas veidi arī var būt vairāki – gan tradicionālie ar rīsiem iekšpusē, gan rīsiem arī ārpusē, kas papildus apbērts ar masago ikriem vai arī sēkliņām. Daudziem būs pārsteigums, ka sushi noteikti ir iespējams arī cept. Vispopulārāk ir tos apcept tempura mīklā vai arī izveidot dažādas karsto piedevu cepurītes, kā piemēram, ar sieru. Arī veģetārieši kā arī vegāni mēdz baudīt sushi. Tādos gadījumos, tie tiek gatavoti kopā ar atšķirīgiem dārzeņiem vai arī tofu.

SUSHI PIEGĀDE RĪGĀ UN RAJONĀ.
Gan Rīgā, gan citās lielās Latvijas pilsētās mēdz lietot arī sushi piegādes pakalpojumus, ja nu gadījumā nav vēlme un laika gatavot pašam. Diezgan daudzi sushi piegādes restorāni, savu darbību izvēlas izvērst tikai uz savu klientu apkalpošanu attālināti, šādā veidā piedāvājot lielāku piedāvājumu kā arī zemākas cenas. Sushi seti un arī dažādi akcijas piedāvājumi noteikti ir kļuvuši par klientu pieprasītāko izvēli. Suši komplekti visbiežāk piedāvā nobaudīt dažādus sushi veidus vienā reizē, par daudz zemāku cenu, kā pasūtot tos atsevišķi. Sushi noteikti ir opcija piegādāt Rīgā par patīkamām piegādes cenām, bez tam, jo lielāks pasūtījums jo zemāka piegādes cena vai tās nav vispār!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *