Atklājiet sev SUP dēli un tad sup izbraucieni kļūs par iemīļotu atpūtu!

Sup izbraucieni – tiešām diezgan jauns un jau diezgan ierasts termins vienā. Kas īsti ir supošana, un kam būs nepieciešami sup dēļi un to aprīkojums? Atpūta ar SUP dēli no tulkojuma nozīmē stāvēšanu uz dēļa vienlaicīgi ar airēšanu. Nav iespējas noteikt konkrētu periodu, kad tieši sāka savas gaitas Sup dēļi un paši sup izbraucieni, bet bez šaubām skaidrs tas fakts, kad pati supošana ir parādījusies Havaju salās jau ļoti sen. Vispirms sup dēļi bija izmantoti kā vienkāršākais parvietošanās palīgs nokļūšanai uz kādu no salām. Faktiski tas tika uzbūvēts, kā vienkārš plosts, kurš negrima ūdenī un virzienu tam noteica airis. Šodien aktīvā atpūta jau ierasti iekļauj sevī ne tikai tāda veida lietu, kā piemēram, velosipēdu noma, bet uzrodas arī sup īre.

Skaista aktīvā atpūta – realizējamie veidi

Ir garlaicīgas pastaigas pa mežu vai sporta nodarbības zālē? Tik tiešām aktīvā atpūta uz ūdens var būt tas, kas tieši nepieciešams! Tagad atpūtas variantus pie dabas attīsta, pie tam bieži vien piedāvā noīrēt vasarnīcas, kar tad var tikt pavadīta atpūta ar draugiem vai radiem. Standartā viesu māju saimnieki sāk piedāvāt arī papildus iespējas, kā piemēram, supošana, laivu noma vai katamarānu noma, ja tuvumā atrodas ezers. Dārgākas atpūtas piekritēji var izbaudīt arī tādu pakalpojumu, kā buru jahtas noma. Kā arī standartā viesu namu pakalpojumos ietilpst velosipēdu noma. Starp citu sup izbraucieni jau ir šodienas modernākā lieta, un gandīz katrs ceturtais izvēlās šo atpūtu. Ja supošana kļūst par aizraušanos, tad izdevīgāk jau ir nopirkt sup dēļi nekā piemēram sup noma.

Kādi ir sup dēļi un to veidi

Sup dēļi ka arī veidi tad ir ar dažiem trūkumiem un plusiem. Bet supošana ir tas, ko gribat, būs jāsaprot, kas ir tas, kas tad ir būtiskākais: serfošanas manevrēšana, universāla stabilitāte, pārgājiena tipa ērtības vai sup dēļi priekš sacīkstēm, kuri pārsteidz ar ātrumu. Lai sup izbraukumi būtu labi, versiet uzmanību SUP izmēriem un tam, kā tie ietekmē uz īpašībām, kas ir dēlim. Sērfinga sup dēļi ražoti konkrēti priekš iešanai pa viļņiem. Populārākie būs universālie dēļi, tie tiek ražoti dažādu izmēru, medeļu un standartā ir piepūšamie. Izvēlieties atbilstošu dēļu garumu kā arī platumu pēc Jūsu vēlmēm, auguma, smaguma, prasmēm. Tūrisma sup dēļi nevainojami slīd, un garā garuma dēļ, tie var attīstīt lielu ātrumu, bet platums nodrošina stabilitāti. Sup dēļi sacensībām jau tiek saukti par raketi starp sup dēļiem. Vēl viena svarīga lieta ir dēļu garums, platums kopā ar biezumu, kas, savukārt, nosaka to, kāda būs supošana. Turklāt vienmēr atceramies par pamata inventāru – drošības vesti un drošības pavadu, bez tiem nemaz nav ieteicams iet ūdenī.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *