Tortes pēc pasūtījuma kā arī labākie banketi

Lielās pilsētās arī agrāk bija pieprasīts sūtīt ēdienu, tas attiecas arī uz tādu lietu kā banketi. Visbiežāk visi biznesmeņi pasākumus organizēja pie sevis mājas teritorijā vai viesu mājās, bet galdu klāšana izbraukumā kā arī uzkodas banketam bija sūtītas pārbaudītā vietā. Pie tam torte vai kūka npo vietējā veikala nekad nebija populāra, tādēļ jau laiku atpakaļ bagāti cilvēki deva priekšroku tādai precei piemēram, kā tortes uz pasūtījumu. Tā kā viss apkārt attīstās kā arī pilnveidojas, izveidojās dažādas konditorejas Rīgā un citur Latvijā, kur piedāvā ne vien iespēju pasūtīt torti, bet arī ir nodošināta galdu klāšana izbraukumā. Pie tam galdu klāšana cenas ziņā vairs nav tik ļoti dārgs pasākums. Un sameklējot sev konditoreju, klientam vairs nebūs jādomā, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri.

Uzzini vairāk – http://www.francumaize.lv/banketi/

Tortes pēc pasūtījuma Rīgā vai pat citās Latvijas pilsētās, kā var atrast labāko?

Tādēļ, ka tortes pēc pasūtījuma tiks ceptas konkrētam klientam, priekš tam, lai nesajuktu iespējamās izvēlēs, izskatīsim, ka konditorejas izstrādājumi vai tortes piemēroti pasākumam. Kāzās parasti grib pirkt torti ar vairākiem stāviem un ar skaistu rotājumu. Taču konditorejas Rīgā labāk iesaka izskaitīt ap divsimt gramu tortes uz vienu cilvēku, šajā gadījumā var izskaitļot priekš sevis, cik milzīgu pasūtīt torti. Un vēl tortes dizains, labāk, kad ir pielāgots kopējam kāzu stilam. Laba ideja jau ir konditorejas izstrādājumi ar dažnedāžādām garšām un krāsām. Uz darbu labāk jau ir tādas tortes pēc pasūtījuma, kas saglabā lietiškumu kā arī nebūs divdomīgas, to pašu var attiecināt uz tortes pildījumu. Piemēram, bērnam svētkos protams labāk ir pasūtīt torti, kura būtu koša kā arī rotāta ar multfilmu tēliem. Taču labāk, tomēr, lai paši konditorejas izstrādājumi bērnu svētkiem, nemaz nav ļoti saldi, jo tas nenak par labu bērnu organismam.

Pietiekami izdomāta banketu ēdienkarte ir īsta kārtīga pasākuma sākums

Banketi tad ir viens no populārākajiem svētku organizēšanas veidiem. Tie ir piemēroti kāzām, jubilejām, izlaidumiem un citiem pasākumiem. Plānojot pasākumu, tad ir svarīga pareizi sagatvota pati banketu ēdienkarte, ņemot vērā aicināto viesu skaitu. Interesanti, ka banketu ēdienkarte būs rēķināta gramos attiecīgi pret pasākumu ilgumu. Lietišķie banketi standartā iet pāris stundas, un šeit uzkodas banketam tiek rēķinātas tikai līdz 400 gramiem uz viesi. Kad notiek galda klāšana jubilejai vai izlaidumam, kas turpinās no 4-6 stundām, tiek rēķināts 600-1200 gramiem produktu liela ēdienkarte uz vienu viesi. Turpretim kāzu svinībās kopā ar tādu lietu, kā tortes uz pasūtījumu, būs izskaitļots līdz 1500g produktu liela banketu ēdienkarte uz vienu cilvēku. Taču der atcerēties, ka pasākums būs izdevies un galda klāšana būs augstā līmenī tikai pārbaudītā vietā. Savukārt galdu klāšana cenas ziņā ir atkarīga no izmantoto produktu daudzuma.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *