Kvalitatīva jumta konstrukcija noteikti ir labs ieguldījums daudziem gadiem

Tad, kad celtniecības stadija nokļūst pie tik būtiska momenta, kā ēkas jumts, tomēr ir jānodrošina pastiprināta uzmanība tādam posmam kā pats jumts. Mūsdienas mājas jumts īsteno ne vien aizsardzības lomu miteklim, bet tajā pat brīdī arī vēl būs tās dizaina elements. Šobrīd ir tik ļoti daudzi dažādi jumta konstrukcijas veidi, ka paliek raibs gar Jūsu acīm. Savukārt, kopnes iespējams izmantot ne tikai, kā ārpuses mājas konstrukcijas, bet, piemēram, varētu būt izmantots gan kā mūsdienīgs interjera elements.

Vairāk lasiet – https://freimans.com/lv/jaunumi/

Mājas jumts un tā vizuālais izskats

Jumta forma, ko visbiežāk mēs visi redzam apkārt ir jumts ar diviem slīpumiem, tas atšķiras tieši ar praktiskumu, saprotamu uzlikšanu un tāda jumtam piemērots jebkura veida jumta segums. Ne mazāk populārs tagad ir arī mansarda jumts, kur jau ir 4 plaknes uz katru pusi mājai divas. Dotais veids protams ir tik ļoti populārs, jo tiek atrasta papildus telpa. Saimniecības būvēm parasti pielietotā jumta konstrukcija būs vienas slīpnes, bet to nepielieto lielām ēkām. Amizanta un ļoti sarežģīta konstrukcija būs jumts ar četrām slīpnēm. Jumta uzstādīšana ir vienkārša, bet kopšanā sarežģīts ir plakanais jumts. Mājas jumts reizēm paredz dažnedažādu variāciju savienošanu, padarot objektu pamanāmu kā arī neaizmirstamu.

Kāds tieši var būt jumta segums?

Pastāv ļoti daudz dažnedažādu konstrukciju veidu, kuri atšķiras savā starpā pēc jumta veida vai arī pēc tā kāda veida tiks izmantots jumta segums, vai arī kādā veidā tiks veikta jumta siltināšana. Tradicionāli izvēlās jumta spāres, taču šis variants būs pieņemams situācijās, tad, kad notiek jumta uzstādīšana ēkai līdz sešiem metriem. Ņemot vērā to, ka jumta spāres būs gatavotas tikai uz vietas, šis process prasa tiešām ilgu laiku kā arī svarīga profesionālu klātbūtne. Savukārt jumta kopnes tiek izgatavotas ražotnē un tad jau tiek atvestas gatavā veidā. Tādā veidā jumta uzstādīšana kļūst par saprotamu un ātru darbu. Koka kopnes tiek pielietotas ne tikai privātmāju būvniecībā, bet arī, piemēram, lielu noliktavu vai angāru jumta uzstādīšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *