AR KO APKURINĀT MĀJU ZIEMĀ?

Tuvojoties gada aukstajiem mēnešiem, viennozīmīgi kļūst aktuāls jautājums par telpu sildīšanu un apkurināšanu. Tiem, kuri dzīvo daudzdzīvokļu mājās, šāda problēma nav, jo namu apsaimniekotājs pieslēdz apkuri, sākoties drēgnam laikam, un pavasarī to atkal atslēdz. Bet, kāda veida alternatīvas šeit eksistē parastajām mūrētām krāsnīm un pilsētas apkures sistēmai privātmāju iedzīvotājiem? Jebkurā būvētā namā, pat tad, ja pamatā tam nav paredzēta apsilde ar krāsni vai kamīnu, mājas pašā vidū, visbiežāk, tiek ieprojektēts dūmvads, pat tad, ja tam it kā nav reāla pielietojuma. Tas atrodas mājokļa vidū, lai apsildes iekārtas ir komfortabli pievienojamas no jebkuras telpas mājā.

AR KO APKURINĀT PIRTI?

Mūsdienās būtu iespējams noskaidrot vairākus veidus kā apsildīt savu mājokli. Pēdējā laikā populāri ir mājas apsildīt ar elektrību, taču tas ir arī salīdzinoši dārgs prieks, tālab, ekonomiski izdevīga alternatīva ir krāsniņas, kamīni, granulu katli un arī tamlīdzīgi apkures risinājumi. Telpā sprakšķošs kamīns vai arī krāsniņa vienmēr asociējas ar siltumu un patīkamām emocijām. Nevajag bīties par to, ka krāsns vizuālais izskats varētu kaitēt telpas interjeram. Tās labi pilda savu funkciju un arī nav uzkrītošas. Piemēram, stūra kamīnkrāsns būtu ekselenta izvēle lielām telpām, kā piemēram viesistabām vai studijas tipa virtuves – viesistabas apvienojumam. Skaistās malkas liesmas ir redzamas no ikvienas vietas telpā, pateicoties lielajam kamīna durtiņu stiklam. Eksistē iespēja nopirkt arī kamīnkrāsni, kurā ir iebūvēta cepeškrāsns. Šāds risinājums bez šaubām liksies komfortabls visiem, kuriem patīk darboties virtuvē. Protams, nevajag aizmirst arī par citām telpām vai blakus telpām. Piem., ja esat pirts saimnieks, ir dažādi risinājumi lai apsildītu arī šīs telpas. Ir iespējams izvēlēties starp divu veidu pirts krāsnīm. Tādām, kas piesilda vien saunas telpu, vai arī izvēlēties tādu krāsniņu, kas piesilda ne vien pašu pirti, bet arī priekštelpu, kas nereti tiek izmantota dažādu draugu kompāniju pulcēšanās reizēs. Arī pirts krāsnis, tā pat kā kamīni un arī malkas krāsniņas, tiek veidotas pēc askētiska un arī gaumīga skandināvu dizaina.

Piemērotu apkures iekārtu savas mājas vai arī citu telpu apkurināšanai, uziet katrā ziņā nav problēma, un arī nevajag aizmirst, ka gada drēgnajā laikā nekas tā neienes mājās un arī sirdīs siltumu, kā sprakšķoša krāsniņa vai kamīns!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *