Ārdurvis – veidi, izgatavošanas materiāli un konstrukcijas

Citi saimnieki, laikā kad ir skatītas ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, savu atlasi uztver nenopietni, par ko tad visbiežāk ir jāmaksā vēlāk. Nekvalitatīva siltuma izolācija, slikts izskats, viegls uzlaušanas risks, tās ir tās lietas ar ko tad arī tie vēlāk saskaras. Ko tieši darīt cilvēkiem, kas grib, lai ārdurvis dzīvoklim ilgstošu laiku iepriecinātu īpašniekus ar glītu ārpusi un protams, izturību? Pats galvenais, Jums vajadzētu izpētīt ieejas durvju veidus, bet tad jau turpināt pētīt dažnedažādu izgatavotāju produkciju.

Uzzināt vairāk – https://www.bauskasdzive.lv/reklamraksti/metala-durvis-majai-aizsardziba-komforts-un-dizains-185036

Kā dalās ārdurvis?

Ārdurvis dzīvoklim vai privātmājām tiek klasificētas arī pēc vairākiem būtiskiem parametriem. Galvenais, vajadzētu pievērst īpašu vērību izejmateriālam, no kā ārdurvis privātmājām tiek taisītas. Starp jau populārajiem tipiem ir koka, plastmasas, dzelzs jeb metāla durvis. Bez tam pārdošanā var uziet savādāka veida ārdurvju konstrukcijas. Bez šaubām, tie nemaz nav tik pieprasīti iedzīvotāju starpā, it īpaši stikla ārdurvis.
Dažādas koka ārdurvis dzīvoklim tomēr ir ļoti pieprasītas, tā kā tās ir ļoti spēcīgas kā arī piedod īpašu skatu mājai vai dzīvoklim. Bet tajā pat brīdī tādu ārdurvju popularitāte jau ir nedaudz samazinājusies, tas jau ir saistīts ar tādu lietu, ka tirgū ir dzelzs durvis, kas tad veicina lielāku drošības sajūtu.
Mūsdienu PVC durvis dzīvoklim un mājai būs diezgan populāras. Viņu izgatavošanai tiek lietoti PVC profili un loksnes. Starp loksnēm tiek izvietota izolācija, kura uzlabo izstrādājumu siltuma izolācijas iespējas.
Tajā pat brīdī populārākās tips jau ir dzelzs durvis mājai un dzīvoklim. Tas jau ir saistīts ar faktu, kad tiem ir augstas izturības īpašības. Ražojot dzelzs durvis, būs izmantota parasta tērauda loksne, kuras biezums var sasniegt divi mm. Jo resnāks materiāls, jo būs augstāka konstrukcijas izturība.
Bez šaubām, lai ārdurvis privātmājām būtu kā mājas drošība, gan skaistumam, vislabāk būs izvēlēties modernu dizainu. Tie noteikti būs izgatavoti no dažādiem izejmateriāliem, kā arī šeit jau ir īpašas dizaina iezīmes. Durvis var būt atšķirīgas cita no citas pat pēc tā, kādas tad būs slēdzenes metāla durvīm vai arī citām ārdurvīm.

Kā var izvēlēties piemērotākās durvis dzīvoklim vai mājai?

Meklējot mūslaiku ārdurvis privātmājām vai dzīvoklim, būtu jāņem vērā daži punkti:

  • Uzticība un arī drošība. Durvis bez savienojumiem ir drošākas, tā kā savienojuma vietas to novājina. Viennozīmīgi šis attiecas gan uz pašām durvīm, kā arī uz konstrukcijām.
  • Tērauda loksnes būs daudz praktiskākas, taču jādomā tieši par siltumizolāciju.
  • Koksne vislabāk saglabā siltumu, bet baidās no mitruma un sala, tāpēc varētu būt vajadzīga papildus aizsardzība un apstrāde.
  • Nevajag taupīt tieši uz tādu lietu, kā piemēram, metāla durvju slēdzenes. Vislabāk ielikt dārgākas un drošākas.
  • Labs ārējais izskats. Tam vajadzētu harmoniski iekļauties kopējā dizainā.

Ja tiek skatītas dzelzs durvis, tad augstas klases ārdurvīm būtu nepieciešams {sastāvēt no 2 metāla loksnēm saturēt 2 metāla loksnes} (dažreiz tiek sataisīts papildus iekšējais slānis), kur biezums ir vismaz 1,5 mm.

Ārdurvis dzīvoklim, kurš ir kopā ar kāpņu telpu, var būt bez papildus aizsardzības, jo daudzdzīvokļu ēkā būs neticami, kad var būt izmantots atvēršanas instruments, kas trokšņo. Tomēr visās modifikācijās ir jāizvēlas augstas kvalitātes droši elementi un piederumi, jo īpaši slēdzenes metāla durvīm vai cita varianta durvīm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *