Dārza mājiņas – funkcionālas un skaistas!

Kokapstrāde kā amatniecības nozare vienmēr ir bijusi lielā cieņā un augstu novērtēta jebkur pasaulē. Mūsdienās pie kārotas lietas ir iespējams tikt neticami ātri un tas citreiz nav nemaz tik pozitīvi, jo mēdz ciest kvalitāte, tādēļ amatniecība joprojām ir godājama sfēra, ko novērtē daudzi. Kokapstrādes uzņēmumi Latvijā ir ļoti pieprasīti dēļ sava piedāvājuma un amatnieki nevarētu sūdzēties par zemu atalgojumu. Darbs ar koku nozīmē darbu ar ekoloģiskiem, videi draudzīgiem materiāliem, kas viens otru papildina radot kvalitatīvu rezultātu.

KAS IZVEIDO KOKA MĀJOKĻUS?
Aiz vien populārākas kļūst koka karkasa mājas, kas tiek veidotas pēc Lego principa – tās izgatavo pēc klienta vēlmēm un uzstāda. Īpaši populāras šādas mājas ir Skandināvijā un Vācijā, tādēļ uzskats, ka tāda tipa ēkas nav piemērotas Latvijas laikapstākļiem, nav gluži pareizs. Tās ir ērti uzstādīt pat ziemas mēnešos vai rudens drēgnajās dienās, pie tam, to energoefektivitāte un siltumizolācija ir apbrīnojami augstā līmenī. Domājot par ēkas funkcionālajām ērtībām, nedrīkst arī aizmirst par estētisko baudījumu, ko sniedz koks, kas vienmēr asociējas ar siltumu un mājīgumu.

Ienāc – https://latvijaskoks.lv/pakalpojumi/terases/

KOKA LAPENES UN NOJUMES.
Kā lielisks ainavas papildinātājs Jūsu dārzā būs lapene vai nojume, kas pēdējos gados ir kļuvušas ļoti populāras. Lapenes ir daudzfunkcionālas, atvērtā tipa celtnes, ar dažādu ietilpību un sienu novietojumu. Daudzi uzskata, ka lapene viņu dārzā neiederas, ka aizņems daudz vietas un to neviens neizmantos, taču, noslēpums slēpjas tajā, ka lapenes pielāgojas dārzam, nevis otrādi. Arī rīkojot dārza ballītes lapene noteikti būs uzmanības centrā, nemaz nerunājot par fantastisko iespēju vasaras rītos baudīt brokastis vai vērot saulrietu vakariņu laikā. Lai viss noritētu gludi, par ļaunu nenāktu būvvaldes konsultācija par to, vai nav nepieciešami kādi dokumenti, kas atļautu celtniecības darbu veikšanu.

KUR PIRKT KOKA TERASI?
Arī terašu būvniecība pēdējos gados ir kļuvusi pieprasīta klientu vidū. Nereti dzīvojamā platība nebeidzas telpās, bet turpinās arī uz teras. Bieži vien uz terasēm mēdz izvietot piknika galdus un saules zviļnus, lai vasaras mēnešos būtu īpaši patīkami pavadīt laiku ārpus mājām. Terases celtniecība tiek ieplānota jau ēkas projektā, vai arī pieprojektēta pēcāk, izvēloties stabilu vietu, vislabāko novietojumu un izveidojot pienācīgus pamatus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *