Poligrāfijas pakalpojums – uzlīmju druka

Uzlīmes tiešām ir viena no biznesa reklāmas vai identitātes prezentācijas veidiem. Uzlīmju izgatavošana notiek uz paša papīra vai varbūt sava veida plēves, kura aizmugure ir noklāta jau ar līmi. Uzlīmes apakšdaļa bieži vien jau ir papīrs, kas pasargā lipīgo pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Uzlīmes priekšpusē ir attēls vai arī teksts – parasti firmas logo. Uzlīmes tiek izmantotas gandrīz uz jebkuras līdzenas virsmas (plastmasas, stikla, metāls). Taču drukas veikals parasti vispirms izvēlas līmes pamatu, kad būs skaidrs uz kādas tieši virsmas tiks līmētas uzlīmes.

Uzzināt vairāk –https://budgetprint.lv/veikals/

Uzlīmju druka un tieši šo radīšanas tehnoloģiju varianti

Īstenībā uzlīmju izgatavošana, kā arī atbilstošas metodes izvēle ir atkarīga no krāsas izvēles, attēla, pasūtītā skaita, materiāliem un arī cita veida momentiem, arī cena būs no tā atkarīga. Populāras metodes, kā var drukāt uzlīmes:
-Digitālā druka. Šeit nav vajadzīgs gatavošanās etaps, līdz ar to ir ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, taču, palielinoties klienta pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Tieši šī tehnoloģija tiek izvēlēta, kad tiks sūtīta uzlīmju druka milzīgā skaitā – sākot ar piecdesmit tūkstošiem gab. Tehnika tad ir atbilstoša darbam ar tiešām dažādiem materiāliem, pats attēls ir kvalitatīvs un ar spilgtām krāsām.
-Termopārneses vai arī folijas uzlīmes druka. Izdevīga nelielām tirāžām, kas ir no tūkstoš gabaliem. Tam būs nepieciešams īpašs printēšanas aparāts. Šeit iespējams strādāt ar kartonu, tekstilu, papīru un pat sintētiku. Tāda veida apaļas uzlīmes jau būs izturīgas pret UV ietekmi, temperatūras svārstībām.
-Ofseta. Piemērots drukāšanai uz papīra vai kartona. Tādā gadījumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidējās tirāžās.
-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārneses drukai, bet ar sliktākas kvalitātes iznākumu. Piemērots tādu produktu marķēšanai, kuriem būs īss uzglabāšanas termiņš – apmēram trīs līdz četri mēneši.
-Karstā druka būs ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Attēls tiks novietots uz uzlīmes virsmu zem spiediena, ievērojot noteiktu temperatūras režīmu. Piemērots drukāšanai uz auduma, plēves, ādas, izvēloties hologrāfiskas un metalizētas krāsas. Drukāšanas veikšanas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, sūtījuma apjoms vai cita veida kritēriji.

Kā labāk sameklēt piemērotāko poligrāfijas veikalu?

Uz šodienu ir izdevīgāk un arī ērtāk lietot tādu drukas veikalu servisu, kuriem pastāv sava personīga ražošana. Vēršoties reklāmas aģentūrā, šeit klients saskaras ar starpnieku, kurš gūst peļņu kā no izgatavotāja, tā arī no pasūtītāja. Griežoties pēc pasūtījuma veikšanas, jāizprot kādu tieši pakalpojumu Jūs gribat, vai tas būs vien dažu uzlīmju izgatavošana, ko tad iespējams ērti sūtīt pašam, veikt apmaksu un ātri jau saņemt savu pasūtījumu. Vai arī Jums nepieciešams ievērojams pasūtījums, kur vajadzīgs līgums, kur jau būs atrunāti visi termiņi. Saprotiet nepieciešamo daudzumu un sameklējiet atbilstošu kompāniju. Un tad jau iespējams iepazīties ar visām rekomendācijām un vēl mājas lapu, lai varētu būt drošiem par savu izvēli.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *