Kādu servisu piemeklēt sava auto apkopei vai arī diagnostikai?

Mašīna tieši tā kā mūsu organisms agri vai vēlu zaudēs pozīcijas vecuma dēļ un tai būs vajadzīgs remonts. Aktīva transportlīdzekļa izmantošana noved pie balstiekārtas, motora vai elektriskās vadības svarīgāko darba elementu nodiluma. Protams, ja var, tad arī iespējams pastāvīgi labot auto. Bet bieži vien brīvā laika, iespēju vai gribēšanas trūkums liek pat auto entuziastam griezties pēc palīdzības, šajā gadījumā nāk palīgā autoserviss Rīgā un citur Latvijā. Parasti autoservisa izvēle ir ļoti smags uzdevums, kam tad nepieciešama kvalitatīva un vēl praktiska pieeja. Nav jāskrien un jāvadās uz zemu cenu, jo var notikt, kad auto serviss var piedāvāt nekvalitatīvu darbu. Autoservisa izraudzīšanās diezgan bieži pārvēršas par īstu loteriju automašīnas īpašniekam. Ērta opcija ir auto servisu piedāvātais autoevakuators .

Sertificēts lexus autoserviss un parasts serviss, ar ko viņi atšķiras?

Jebkurš autoserviss Juglā vai arī jebkurā citā Rīgas daļā, kā arī pārējā Latvijā iedalās trīs pamata grupās, oficiāli konkrētu marku dīleru autoservisi, licencēts parasts autoserviss un visbeidzot privātu mehāniķu pakalpojumi garāžā. Ar ko tieši viņi atšķiras savā starpā un tad, kurš būs vislabākais opcijas variants, mēģināsim noskaidrot.
Oficiāls noteiktas auto markas serviss, tāds var būt, piem., sertificēts toyota autoserviss, tie visbiežāk būs noteiktas markas auto pārstāvniecības, kuru remontā un garantijas servisā tie specializējas. Visbiežāk tas jau ir automašīnas apkope ar garantiju, jo, ja, kā piemēram, nepieciešams auto remonts vai diagnostika, transportlīdzekļa īpašnieks būs spiests maksāt “labu” summu. Bez šaubām, tāda lieta nemaz nav visos dīleru servisos, tādēļ minētais apstāklis ir kārtīgi jānoskaidro.
Parasts autoserviss Rīgā vai jebkur citur mūsu valstī, kas tieši ir piereģistrēts, saskaņā ar Latvijas likumiem un tie pilnīgi būs atbildīgi par paveikto servisu, pat, ja Jums vajadzīga vienīgi riepu montāža un balansēšana. Tāda veida serviss jau ir diezgan izplatīts, tādā vietā būs kā sertificēts automehāniķis, gan auto elektriķis, gan arī augstas kvalitātes pakalpojumu klāsts. Tajā pat laikā cenas vienmēr ir zemākas.
Privātās garāžas, kurās piedāvātais auto remonts tiek izpildīts neoficiāli. Bez šaubām, šajā gadījumā vienmēr ir mazas cenas, tajā pat brīdī šeit nav arī jebkādu garantiju, kā arī atbildības par sniegtajiem pakalpojumiem. Turklāt jaunu auto diagnostika diez vai būs precīzi veikta.

Tieši uz ko jāskatās, izvēloties auto servisu?

Brīdī, kad tiek izvēlēts autoserviss Juglā vai jebkur citur, nedrīkst lūkoties vien uz pakalpojuma cenām. Vajadzīgs novērtēt servisa darbinieku kvalifikāciju, ka arī neļaut, ka auto diagnostika tiek realizēta neprofesionālā garāžas darbnīcā. Vislabākajā variantā būs iztērēta nauda un laiks. Sliktākajā – būs vajadzīgas jaunas detaļas vai pat pats auto. Te ir optimālā shēma – kamēr ir garantijas periods, auto remonts un apkope jaīsteno tikai pie dīlera. Bet jau pēc garantijas serviss jau nav izdevīgs, kā arī tam nav lielas jēgas. Labāk jau ir sazināties ar lieliem servisiem, kas tad var klasificēties kā, piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Kas tieši attiecas uz servisiem privātajās garāžās, tad to servisu iespējams izmantot vienīgi tajā gadījumā, kad būtu kāds drošs automehāniķis vai arī auto elektriķis. Pretējā gadījumā labāk būtu atrast citu klientu rekomendācijas, jo pat slikti veikta riepu montāža un balansēšana var novest pie avārijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *