Kur zvanīt, kad būs izlūzusi durvju slēdzene vai arī nobloķētas auto ārdurvis?

Jebkurš no mums kādreiz var saskarties tieši ar tāda veida nepatīkamām situācijām, piemēram, kā durvju atslēgu nozaudēšana vai arī ārdurvju aizciršanās. To tad jau var attiecināt ne tikai uz mājokļa durvīm, kā arī dažreiz auto atvēršana var arī veicināt sava veida grūtības, ja iesprūst auto durvju slēdzene vai pazūd pati atslēga. Ar pazušanu varētu izlīdzēt draugi vai radinieki, kuriem tomēr ir kopija. Bet eksistē situācijas, tad, kad dzīvoklis ir slēgts no iekšienes un nav neviena, pie kura lūgt palīdzību, vai arī auto ārdurvis ir iesprūdušas un vēl viena atslēga te neko neizlīdzēs. Ideja durvis izsist nebūtu vislabākais risinājums ne priekš dzīvokļa, ne arī priekš auto.

Kad slēdzeņu atvēršana būtu apgrūtināta, kādi tieši būtu iemesli?

Durvju slēdzenes bojājuma iemesli varētu būt ļoti dažādi. Dažreiz durvju atvēršana var neizdoties, korpuss var saplaisāt, sviras nobloķēšanas mehānisms varētu salūzt. Tomēr visu tiešām var novērst, un arī durvju remonts nemaz nav pati briesmīgākā lieta. Tad, kādi tieši cēloņi var būt slēdzenes salūšanai? Mēlīte slēdzenei nestrādā, ārdurvīm veroties ciet. Iemesls varētu būt pārāk mazs atveres diametrs. Šajā gadījumā būs tieši cītīgi jāurbjas un tad jāpārvieto plāksnīte. Iemesls var būt arī ārdurvju vērtnes galā novietotais fiksators vai tas, ka tieši pašas durvis, laikam ejot, nomainīja to slīpumu. Kā arī ilgstošas ​​lietošanas laikā mehānisms varētu vienkārši nolietoties. Atslēgas pagriešana, kad ir jāpielieto spēks, un durvju slēdzenes iesprūšana būs saistīta jau ar tās atsevišķu daļu pārvietošanu. Būs nepieciešams izņemt slēdzeni, labi notīrīt visus mehānisma elementus, ieeļļot detaļas un uzstādīt ierīci savā vietā. Slēdzenes iesprūšana, diemžēl šinī situācijā var būt vajadzīgs atslēgu serviss vai, piemēram, nomaiņa.
Pats galvenais, kādēļ auto atvēršana var būt apgrūtināta, būtu saistīts vai ar signalizāciju vai jau centrālo atslēgu. Līdz tam varētu novest, piemēram, tāda lieta, kad automašīna ļoti stipri bija aiztaisīta ciet vai arī ar mašīnas atslēgu notiek mehāniski bojājumi. Tomēr katrā gadījumā, labākais risinājums šeit būtu tieši sos durvju atvēršana, kur tad profesionālis varēs atvērt auto, bet tam netiks izdarīti bojājumi.

Pēc kā tad vadīties, kad tiek meklēta palīdzība ēkas ārdurvju vai auto atvēršanā?

Pamata noteikumi, kam vajadzētu atbilst uzņēmumam, kas tieši nodrošina ārdurvju servisu, būs sekojoši:

  • Pilnvērtīga mājas lapa kopā ar kvalitatīvu saturu tanī. Cienījama vieta domās tieši par iespaidu, ko tā var atstāt tieši uz pastāvīgo pircēju;
  • Kompānijas darbības uzsākšanas gads. Jo vecāks ir uzņēmums, jo minimālāka ir varbūtība sastapties ar krāpniekiem;
  • Būtu jāpievērš pastiprināta uzmanība tam, lai pats durvju servisa speciālists, izņemot tieši no ārdurvīm slēdzeni, nepazūd, jo visbiežāk gadās, kad vēlāk zvana un pieprasa pasakainu summu par jaunu slēdzeni un darbu;
  • Ir pieejama saziņas veidlapa, telefona numurs, ātras operatoru un dispečeru atbildes uz neskaidrībām;
  • Lasiet rekomendācijas jau par uzņēmumu, kurā ir piedāvāts pats durvju remonts vai sos durvju atvēršana;
  • Esiet klāt, līdz ko notiek seifa, auto vai durvju atvēršana, vērojiet un esiet modri līdzi visām darbībām;
  • Kad tiek mainītas slēdzenes, vērsiet vērību viņu iepakojumam – atslēgu komplektam jābūt aizzīmogotam.
  • Darbiniekam jāatver tas Jūsu acu priekšā, vai, piemēram, to dara klients pats.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *