MĀJĀS RAŽOTU ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA.

Katra no mazajām alkoholisko dzērienu darītavām Latvijā var padalīties ar interesantu stāstu par to, kā nonāca tieši līdz šādam biznesa veidam. Iemesli alkohola darīšanai mājas apstākļos ir ļoti daudz – visbiežāk tā ir ģimenes biznesa turpināšana, savas ražas citādāka realizēšana vai vienkārši ir bijusi izdevība iemēģināt spēkus un tā šis bizness aizgājis. Lai arī alkohola ražošana mājas apstākļos ir diskutabls jautājums un likums regulē ko un kādos apmēros drīkst ražot, mājās vai nelielā mājas ražotnē brūvēts alus, uzlējums vai mājas vīns ir pat sava veida delikatese un noteikti labs produkts, ko piedāvāt citiem dažādos gadatirgos. Alkohola veikals internetā ir pilnīgi legāls biznesa veids, pat par spīti tam, ka nepieciešams pārliecināties par pircēja vecumus. Ņemot vērā to, ka piegādes veic vai nu pats ražotājs vai pilnvarota persona un piegāde uz pakomātiem nav pieejama, par vecumu pārliecināties var pasūtījuma nodošanas brīdī.

Ieskaties piedāvājumā – http://pv64.lv/produkti

MĀJAS ALUS UN AVEŅU UZLĒJUMS NO MĀJRAŽOTĀJIEM.
Mājas alkohola darītavas piedāvā dažāda veida dzērienus – alu, uzlējumus, sidrus un pat degvīnu. Piemēram, jāņogu uzlējums vai upeņu uzlējums, pavisam noteikti garšos savādāk kā veikalos nopērkamie, kā arī kalpos kā lieliska dāvana svētkos. Arī mājās gatavots degvīns garšo savādāk. Eksperimenti ar netradicionālām garšām, noteikti var novest pie interesanta un ekskluzīva produkta rašanās. Dumbrāju alus ir vēl viena produktu grupa, kas ir pieprasīta patērētāju vidū. Piedāvājumā var atrast dažādus uzlējumus, alu, sidru, degvīnu. Jārēķinās gan ar nedaudz augstākām cenām kā veikalos, taču, ņemot vērā to, ka konkrētais dzēriens ir izgatavots pāris desmitu eksemplāros, tas ir pat ekskluzīvi.

KĀ MEKLĒT ALKOHOLU ONLINE?
Ja alkohols tiek pirkts interneta veikalā, tad piegādi veic pats veikals vai tā pārstāvis. Tas ne tkai rada sava veida ekskluzivitātes sajūtu, bet arī nodrošina iespēju pārliecināties par to, ka pircējs ir sasniedzis vismaz 18 gadu vecumu un drīkst iegādāties alkoholu. Piegāde iespējama Rīgas rajonā un tuvākajās pilsētās. Bezmaksas piegāde iespējama pasūtījuma sākoties no vismaz 15 eiro, taču tas ir atkarīgs no piegādes attāluma. Labs veids kā atbalstīt Latvijas ražotājus!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *