ERGONOMISKI PAREIZI MATRAČI MUGURAS VESELĪBAI.

Gulta ir vieta, kurā mēs atgūstam spēkus pēc garas un vairāk vai mazāk grūtas darba dienas un kurā ilgāk laiskojamies brīvdienās. Meklējot jaunu gultu, jāpievērš uzmanība ne tikai dažādām ar mēbeli saistītām detaļām, bet arī matracim un visu, kas ar to saistīts. Matracim ir jābūt piemērotam, jo spēlē lielu lomu tajā vai esam kārtīgi atpūtušies un kā jūtas mūsu mugura pēc vidēji 7 guļus stāvoklī pavadītām stundām.

Ja no rīta pamostaties un jūtamies tā, it kā pāri būtu pārbraucis buldozers, ir skaidrs, ka kaut kas ir jāmaina. Šādās situācijās daudzi cenšas izlīdzēties, iegādājoties virsmatraci, kas var būt pagaidu risinājums, taču ilgtermiņa variants tas noteikti nebūs.

Uzzināt vairāk – https://www.erti.lv/matraci

KUR PIRKT LABUS, LATVIJĀ RAŽOTUS MATRAČUS?
Pirms gadiem trīsdesmit mūsu iespējas matraču iegādei nebija pārāk lielas un par ergonomiju neviens īpaši nesatraucās. Veikalos varējām atrast porolona atsperu matračus, kuru kalpošanas laiks nebija pārāk ilgs un tie arī nebija pārāk ērti. Atsperes mēdza deformēties un porolons ar laiku tika izgulēts un matracis palika neērts, pavisam noteikti ne vairs ergonomisks ar ortopēdiskām īpašībām. Mūsdienās pieejamie matrači ir no moderniem materiāliem, galvenokārt memory foam putām, speciāliem atsperu blokiem, kokosa un lateksa šķiedrām. Matračiem ir noņemams virsējais apvalks, kas to kopšanu padara maksimāli vieglu un ērtu.

NO KĀDIEM MATERĀLIEM RAŽO MATRAČUS?
Izvēloties jaunu matraci, ērtums nav vienīgais kritērijs, svarīga ir arī cena, izmērs, mīkstuma un cietuma pakāpe un vēl dažādas īpašības, ko vēlamies redzēt savā jaunajā matracī. Labā ziņa visiem tiem, kuri izvēlas Latvijā ražotu preci, jo mūsdienīgi, ergonomiski un ortopēdiski pareizi matrači tiek ražoti te pat Latvijā! Latvijā ražoti matrači ir pieejami gan bērniem, gan pieaugušajiem. Ideāls matracis par ideālu cenu, turklāt, ražots Latvijā! Kas var būt vēl labāks? Ideāls matracis nozīmē to, ka tiks nodrošināts ne tikai piemērots atbalsts guļus stāvoklī, bet arī veicināta asinsnrite, pareiza ķermeņa pozicionēšana un daudzi citi uz veselību veicinoši faktori.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *