LATVIJAS KLIMATAM PIEMĒROTĀKAIS LOGU VEIDS

Viena no 21. gadsimta arhitektūras tendencēm ir plastmasas logi, kas redzami 99% ēku fasādēs, kas redzamas mums visapkārt. Latvijā ir auksts ziemas un karstas vasaras, mitri rudeņi un vēli pavasari, kas nozīmē, ka gada lielākajā daļā ir jānodrošina patīkams siltums iekštelpās. Starpsezonās, respektīvi, pavasaros un rudeņos, kad sākas un beidzas apkures sezona, temperatūra dzīvoklī un ārā nav krasā atšķirības amplitūdā, taču, aukstā ziemā, gribētos atrasties siltā mājoklī, savukārt karstā vasarā – mazliet vēsākā. Normālu temperatūras amplitūdu starp iekštelpām un ārtelpu nodrošina pareiza logu montāža, uzzināt vairāk var tālāk.

PLASTMASAS LOGI ENERGOEFEKTIVITĀTES NODROŠINĀŠANĀ

Latvijā energoefektivitāte ir numur viens temats, kad ir runa par ēku renovāciju. Kādēļ tā ir tik svarīga? Liels vairums Latvijas iedzīvotāju mitinās sērijveida dzīvokļos, kas celti, 45 gadus atpakaļ. Šīs ēkas ir morāli un fiziski novecojušas, kas nozīmē gan siltumzudumus, gan ne tik labu telpas ventilāciju, iespējams, arī mitrums sācis parādīties kādā no dzīvokļu sienām. Vecie koka logi spēlē lielu lomu zemajai temperatūrai dzīvoklī, jo apvienojumā ar novecojušu apkures sistēmu, netiek nodrošināta pilnvērtīga temperatūra dzīvojamās telpās. Plastmasas pakešu logi, pareizi iemontēti, rūpējas par adekvātu telpas temperatūru gan ziemā, gan vasarā ar pareizas ventilācijas palīdzību. Nepareizi montēti logi vienmēr sagādā daudz raizes, piemēram, kondensāta un mitruma uzkrāšanos, kas ir pat bīstami veselībai.

KAS SASTĀDA PAKEŠU LOGU MONTĀŽAS IZMAKSAS?

Pakešu logi ir pieejami gan dzīvokļos, gan privātmājās, garāžās un saimniecības ēkās. Tie var būt gan atverami, gan bez šādas funkcijas. Pēc klienta pieteikuma saņemšanas, meistari veiks visus mērījumus un pēc pāris dienām jau tiks veikta jauno logu montāža. Pēc darbu beigām arī nebūs jāmeklē jauni pakalpojumi sniedzēji, lai veiktu apdares darbus. Kad tiek noskaidrotas visas projekta pozīcijas, ir iespējams veikt cenas aprēķinu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *