KUR MEKLĒT DRUKAS DARBNĪCU?

Dažāda veida drukas pakalpojumi joprojām ir aktuāli ne tikai privātpersonām, bet arī mazākiem un lielākiem uzņēmumiem. Šo pakalpojumu cenu joprojām nosaka dažādi savstarpēji saistīti faktori. Pēdējos gados uzņēmēji optimizē savus pakalpojumus un to sniegšanas veidu, tādējādi nodrošinot labāku cenu piedāvājumu saviem klientiem. Līdzīgi kā ar interneta veikaliem – to piedāvāto preču cena ir zemāka, jo ir būtisks ietaupījums uz cilvēkresursiem un izmantotajām telpām.

Līdzīgi ir arī ar dažāda veida pakalpojumu izmaksām. Visa atslēga ir pašapkalpošanās procesu nodrošināšanai, jo ne visiem pakalpojumiem ir nepieciešami cilvēkresursi. Tātad, makam draudzīgu drukas pakalpojumu ir iespējams nodrošinot pašapkalpošanās iespēju, automatizējot lielāko daļu pakalpojuma kopumā un piedāvājot tikai tos pakalpojumus, ko klienti tiešām izmanto.

Uzzināt vairāk – pasūtīt šeit!

KUR PASŪTĪT UZLĪMES?
Par pašu populārāko drukas pakalpojumu var uzskatīt uzlīmju izgatavošanu. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Jāsaprot cik lielas uzlīmes būs nepieciešamas, uz kādas plēves tās tiks printētās un vēl jāpievieno dizains. Cenu nosaka arī piegādes laiks. Ja nepieciešams steidzams pasūtījums ar piegādi 24 stundu laikā, tad tas maksās vairāk, rezultātā vienkāršas 100 uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās ap 25 eiro iekļaujot piegādi, taču bez PVN, savukārt bez ātras piegādes – ap 11 eiro. Pasūtījuma apmēram arī ir loma cenas noteikšanā. Jo lielāks pasūtījuma apjoms, jo zemāku cenu varam piedāvāt.

VAI MŪSDIENĀS KĀDS IZGATAVO VIZĪTKARTES?
Vizītkaršu druka ir nākošā populārākā drukas darbnīcu pasūtījumu grupa. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Vizītkaršu izgatavošana online ir ātra un vienkārša, pateicoties tiešsaistes dizaina veidošanas iespējām un attēlu augšupielādei. Vienkāršas vizītkartes standarta izmērā maksā sākot no nepilniem 10 eiro par 100 vienībām. Izgatavošanas termiņš, vizītkartes izmēri un citi parametri arī spēlē lielu lomu cenas noteikšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *