Rekomendācijas dažādu apdares materiālu izvēlē un arī atrašanā

Mājokļa remonts ir ilgs un arī dārgs prieks. To negribās veikt atkārtoti. Tas būs iespējams, ja apdares darbiem izvēlaties “izturīgus” materiālus – tādus, kuriem nekaitēs netīrumi, nokrituši trauki, dzīvnieku atstātās pēdas vai bieža tīrīšana. Protams, uzsākot remontu, ikviens no mums savā fantāzijā redz to bildi, kurai beigās būtu jāsanāk. Bet, lai arī tas tā ir, nepietiks tikai ar saskanīgu materiālu atlasi un remonta piederumiem. Grīdas apdare būtu jāizvēlas, ņemot vērā telpas īpašības(skatīt te, lai uzzinātu vairāk – https://interior.reaton.lv/noderigi/flizes-vannas-istabai/). Kādām īpašībām jāpievērš pastiprināta uzmanība, izvēloties materiālus apdarei vai santehniku? Kādos tieši veikalos to visu var iegādāties? Mēģināsim tikt skaidrībā tālāk rakstā.

Apdares materiāli sienām vai grīdām – ar ko sākt?

Remontdarbi – grīdas un arī sienu izvēle, tiek piemeklēta santehnika un arī skatītas mēbeles pēc pasūtījuma vai gatavas. Kādā veidā pareizāk piemeklēt apdari sienām? Vislabāk būtu to pieskaņot grīdas segumam, lai radītu kopējo tēlu. Piemēram, kad vairāk patīk pelēks parkets, tad uz sienām iederēsies tapetes baltā krāsā vai arī krāsotas sienas ar akcenta sienu – pelēku. Tas, kas būs piemērotāks sienām – papīra tapetes, krāsotas sienas vai flīzes, būs atkarīgs no cilvēka iegribām un telpas. Piemēram, bērnistabā būs piemērotas foto tapetes, šajā gadījumā varētu būt izvietots attēls, ko pēc tam varēs nomainīt. Bet, piemēram, vannasistabā labas būs tieši flīzes. Grīdām labi iederēsies parkets vai lamināts, bez tam mūsdienās lamināts pilnībā var atdarināt naturālo koku, pie tam ir daudz lētāks par parketu. Var arī likt mīksto segumu, kas tad izcili iederēsies guļamzonā. Šobrīd daudziem atklājums jau ir linolejs, tā kā tas ir pilnveidots – šodien tas jau ir diezgan spēcīgs, var noslāpēt trokšņus, turklāt tas ir un būs ļoti mīksts. Tādējādi nebūs satraukuma, kad bērns savainosies vai saplīsīs kāds virtuves trauks. Kā arī svarīga lieta jau ir santehnika – keramikas, akmens izlietnes, podi ar iebūvētu un vēl brīvi stāvošu ūdens skalošanas kasti, klāt pie sienas stiprināmie tualetes podi, kas tad būtu diezgan komfortabli izmantošanā. Nevienu vairs nepārsteigsi ar Soft close funkciju, bet podos šobrīd ir iebūvēts ūdens ekonomijas režīms, kas jau būtu ļoti būtiska lietošanas opcija. Līdz ar to būtu ieteicams tuvāk iepazīties ar visiem modernās santehnikas tehnoloģiju jaunumiem.

Kā labāk atrast un atlasīt veikalu tieši ar apdares materiāliem?

Kādā veidā piemeklēt apdares materiālu veikalu? Būtiski nosacījumi ir daudzveidīgs produktu piedāvājuma klāsts un produktu kvalitātes garantija. Protams, ne mazāk svarīga lieta ir cena, bet nedzenieties pēc lētākā, tā kā kvalitāte apdares materiāliem ir vissvarīgākā. Kā piemēram, profesionāls interjera veikals var piedāvāt dažnedažādu cenu kategoriju preces, turklāt šādos veikalos pazīstamiem ražotājiem būs kā ekskluzīvi risinājumi, gan ekonomiskākas preces. Vienmēr jautājiet! Tā kā pat plaši zināmi ražotāji izlaiž ekonomiskus apdares materiālus, taču tie pēc kvalitātes neatpaliek no dārgiem variantiem. Svarīgs moments ir vēl preču piegāde – vai, piemēram, veikals nodrošina piegādi uz mājām. Tā kā domāt par to, kādā veidā piegādāt lamināta dēļus personīgajā mašīnā, nebūs tā jautrākā nodarbe. Obligāts nosacījums būs kvalificēts speciālists, kas varēs sniegt konsultāciju kā materiālu piemeklēšanā, gan varēs sniegt idejas dizaina plānošanā, gan paskaidros pilnīgi visas nianses saistībā ar preci. Bez šaubām, svarīgi ir aplūkot apdares materiālus un pataustīt, tādēļ labs apdares materiālu un interjera veikals piedāvā cilvēkiem ne vien apskatīt materiālus, taču reizēm arī pieejami jau gatavi projekti – istabas ar iekārtojumu, lai varētu saprast to, ko Jūs gribat. Un beidzamais – vērīgi apskatiet rekomendācijas, tā kā tieši klients ir tas, kas spēs izstāstīt visu par preču pārdevēju un pakalpojumu nodrošinātāju.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.