APAĻKOKU PIRKŠANAS UN PĀRDOŠANAS VEIDI LATVIJĀ

Viens no vadošajiem uzņēmējdarbības veidiem Latvijā ir kokmateriālu apstrāde, pārstrāde un rūpniecība. Viens no populārākajiem koksnes veidiem, ko iepērk kokrūpniecības uzņēmumi ir apaļkoki, kuriem ir plašs pielietojums. Tā ir vadošā eksporta prece Latvijā jau daudzus gadus un šo vērtību ciena ne tikai pie mums, Latvijā, bet arī ārvalstīs. Uzņēmumi, kuri nodarbojas ar šāda veida pakalpojuma piedāvāšanu, parasti nodrošina arī transporta pakalpojumus un nepieciešamās dokumentācijas kārtošanu(aplūko šeit – terases dēļi). Arī citi uzņēmuma piedāvātie pakalpojumi tiek izpildīti ar tādu pašu, atbildīgu pieeju visos posmos.

SKUJKOKU UN LAPU KOKU IZMANTOŠANAS IESPĒJAS KOKRŪPNIECĪBĀ

Papīrmalka, kā jau pēc tās nosaukuma var spriest, tiek izmantota, lai ražotu papīru. Tas ir kokmateriāla veids, kura kvalitātes prasības ir noteiktas zemākas. Parasti, ja koksnes daļa nav derīga finierklučiem vai zāģbaļķiem, piemēram, koku galotnes daļas, to izmanto papīrmalkai. Visbiežāk papīrmalkai tiek izmantotas priedes, bērzi, apses vai egles. Tās garums ir vidēji 3 metri un diametrs var būt līdz pat 60 centimetriem. Nav īpaši lielas atšķirības apaļkoku un papīrmalkas iepirkšanas procesam. Atbildīgs kokrūpniecības uzņēmums rūpējas par kvalitāti visos darbības posmos, sākot ar mežsaimniecību un beidzot ar transportēšanu un apkārtējo sabiedrību.

KOKRŪPNIECĪBAS FIRMU DARBĪBAS STRATĒĢIJAS LATVIJĀ

Lai atvieglotu darbu ar klientiem visā Latvijā, uzņēmuma filiāles tiek veidotas katrā reģionā. Tas būtiski atvieglo gan pakalpojuma sniegšanu, gan saņemšanu visām iesaistītajām pusēm. Jebkuram uzņēmumam mūsdienās ir nepieciešams dažādot un pilnveidot savu pakalpojumu klāstu, tādēļ kokapstrādes uzņēmumi piedāvā plaša spektra pakalpojumus, kas saistīti ne tikai ar pirkšanu un pārdošanu, bet arī pat moduļu māju izstrādi, montāžu un uzstādīšanu. Modernas tehnoloģijas un inovatīva pieeja ir galvenā atslēga plašam klientu lokam ne tikai Latvijā, bet arī Eiropā. Ņemot vērā to, ka uzņēmuma izaugsme un attīstība ir atkarīga no mūsdienīgas pieejas biznesa virzīšanai, jebkurš uzņēmums vēlas ne tikai gūt panākumus, bet arī rūpēties par saviem klientiem, piedāvājot kvalitatīvus un ilgtspējīgus pakalpojumus arī šādā nozarē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.