KAS IR ZINĀMĀKAIS DZĒRIENS VISĀ PASAULĒ?

Kafija ir dzēriens bez kura nav iedomājama pasaule. Ir pat speciāla profesija, kas specializējas kafijas pagatavošanā – barista. Neskaitāmi daudzi cilvēki savu rītu sāk ar tasi karstas, smaržīgas kafijas, lai savām dienas gaitām piešķirtu mundrumu un vitalitāti. Ir ļoti daudz kafijas šķirņu, bet tikai dažas no tām ir lietojamas ikdienā, turklāt, kafija nav tikai tas karstais dzēriens, kura smaržu atpazīsim jebkur, jo kafija mēdz būt pamatā pat dažādiem alkoholiskiem kokteiļiem un citiem dzērieniem. Katrā pasaules vietā ir atšķirīgi kafijas pagatavošanas un baudīšanas rituāli, kas veido gadu simtiem ilgas tradīcijas no paaudzes paaudzē. Arī mūsdienās kafija birojam tiek gatavota dažādos veidos – gan dažādos kafijas automātos, gan ar apliešanas metodi. Mūsdienās būs grūti atrast mājokli, kurā ikdienas lietošanā nebūtu vismaz viena veida kafijas pagatavošanas ierīce.

KĀ SAMEKLĒT ATBILSTOŠĀKO KAFIJAS AUTOMĀTU?

Plašais kafijas pagatavošanas iespēju klāsts liecina par to, cik dažādi ir kafijas baudīšanas rituāli visā pasaulē – itāļu kanniņas, franču preces, turku kausiņi, taču, tik pat lieliska alternatīva kafijas pagatavošanai ir dažādu funkciju kafijas automāti. Lielā daļā mūsdienīgo kafijas automātu, kafijas pupiņas tiek maltas automātiski, tieši pirms dzēriena gatavošanas. Ja vēlaties mazu, klusu, bet spējīgu kafijas pagatavošanas ierīci, iesakām izvēlēties kapsulu automātus, kuri pagatavos smaržīgu un gardu dzērienu mazāk kā minūtes laikā. Klasiskāku vērtību piekritēji novērtēs espresso automātus, kuros izmanto kafijas spilventiņus, vai parastos kafijas automātus, kuros tiek izmantoti filtri.

KAFIJAS AUTOMĀTU SERVISA IESPĒJAS UN NOMA

Kafijas automāti ir kļuvuši par vienu no nepieciešamākajām lietām katrā virtuvē jebkurā mājoklī visā pasaulē. Nenoliegsim, ka kafijas automātu, kā jebkuras citas labas, kvalitatīvas sadzīves tehnikas cena, nav no mazākajām, tādēļ, iegādājoties ierīci, tiek gaidīta simtprocentīga atdeve, taču, ja rodas vajadzība, kafijas automātu serviss un labošana palīdzēs tikt galā ar problēmām. Banketu un saviesīgu pasākumu rīkotāji un ēdinātāji, novērtē kafijas automātu nomas pakalpojumu, kas ir ērts risinājums reizēs, kad jāapkalpo lielākas cilvēku grupas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.